Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz végül az akkumulátorgy...

Mi lesz végül az akkumulátorgyárral?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy tünteés lett az akkumulátorgyár miatt, szeritnetek ennek ellenére meg fog épülni? Őszintén szólva nem követtem az ezzel kapcsolatos híreket, de ez már egy teljesen lefixált dolog, ami tutira így lesz és kész?


Ugye a Fidesz eddig is csinált szar dolgokat, amiket a nép ellenzett, viszo nt a magyar szavazók eltűrik, hogy ennyi népellenes dolgot csinálnak? No meg persze presztízsveszteség lenne nekik, hogyha megfutamodnának, akkor beismernék, hogy nem ők a királyok.


Mi lesz végül? Sajnos nem olvasgattam, hogy ez visszafordítható e vagy sem.



2023. febr. 10. 18:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Persze, hogy meglesz. Tüntetés? Hol?
2023. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Elég baj lenne, ha bárki meg tudná akadályozni, hogy egy engedélyekkel rendelkező, jogszabályoknak megfelelő magánberuházás megvalósuljon. Az sok minden lenne, de nem jogállam.
2023. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
Meg fog.Ezt mar 2 éve lehet tudni, ha olyan helyen dolgozol.
2023. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
22 lesz aztán a többi , külföldi tulajdon akiket kitámogatnak milliardokkal adómentességgel akik elviszik a lét behozzák a keleti trógereket cserébe lemérgezik a földet vizet levegőt . Nem csak fideszes térségekben építik .
2023. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hogy végül mi lesz azt nem tudom, még bármi lehet.
2023. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
Már most is működnek Magyarországon akkumulátorgyárak, és épülnek továbbiak, ez a jövő egyik kulcsiparága.
2023. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Tele van már az ország akkumulator gyárral és szeparator fóliagyárral.Pont ez a baj, hogy ilyen pici országba ennyit bezsúfolni.Iváncsa még most épül, az sem kicsi.Samsung is lehet bővít még.Munkahelyet sokat nem fog teremteni, annit nem mint a 2000- években az összeszerő üzemek.Sok mar a robotika.Debrecenben a BMW is gőzerővel épül és fog is még.Kecskemétem Semcorp, most kezdik majd a két Mercedes gyárat.Tele vagyunk gyárral.
2023. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hatos kommentelő. Jelenleg a debreceni akksigyár miatt vannak a lázongások ígyhát nyilván én arra gondolok és nem másra.
2023. febr. 10. 19:32
 9/23 anonim ***** válasza:
25%
Viszont érdekes, hogy az összes többnél nem voltak, szóval lehet látni, hogy itt egy mesterségesen gerjesztett hisztiről van szó, amit egy csomó hazugsággal meg importált rendbontókkal táplálnak. De majd lecseng ez is.
2023. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De nem ewz a kérdés, hanem hogy tényleg meg fog épülni?
2023. febr. 10. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!