Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugati ANTIFA és a magyar...

A nyugati ANTIFA és a magyar betyársereg összecsap? Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Ma olvastam a cikket, hogy nem merik leadni itthon a hírt miszerint nyugatról érkezett antoifasiszták agyonvertek egy magyart. Videoval [link]


Most ha igaz akkor a magyar betyársereg felveszi velük a harcot. Ez vajon igaz lehet? Már itt tartunk? [link]



2023. febr. 11. 14:53
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
43%

Akik ezeket a nyomorult antifákat itt védik, vajon milyen értékrenddel rendelkeznek?

Bízom a nyomozóinkban, sikerül feltárniuk, mi és miért történt pontosan.

2023. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
21 propagandisták ezek Dk aktivisták
2023. febr. 12. 18:45
 23/37 anonim ***** válasza:
39%
22: Feltehetően igen.
2023. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
23 Én azt nem hiszem, hogy magyar ember védene ilyen aljas, alávaló nyugati antifa entitásokat akik 5-en viperával a fegyvertelen magyar emberre még hátulról is képesek megtámadni, nehogy véletlen legyen esélye elfutni. Itt nem a fideszről van szó, hanem a magyarságról. Mi magyarok vagyunk.
2023. febr. 12. 18:51
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

#18

Mi van bohóckám?

2023. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
63%
Az antifákat itthonról támogatók Kun Béla, Rákosi és Kádár szellemi örökösei. Hatalomra kerülni bármi áron, és mivel nincs jelentős itthoni bázisuk, kénytelenek külföldi segítséggel próbálkozni. Az ilyenek az anyjukat is eladnák.
2023. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
79%
Összecsapni a klasszikus értelemben biztos nem, mivel az Antifa nyílt harcot nem mer felvállalni. Csak jelentős túlerőben és akkor is csak felfegyverkezve. A Betyársereg már jelentős erőt képvisel, szerintem a közelükbe sem mernek menni, nagyon max. leszakadó tagokat támadhatnak be, de azt a ziccert nem fogják megkapni.
2023. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
13%

#30

Diplomás vagyok, tökösöm! 💪


Te meg maximum egy közmunkás, akit b@szogat a sok cigány, és gyakorin éli ki magát. 😀

2023. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
26%
Max segédmelós lehetsz kisszolgám és füstös aki megjátssza magát a segélyre !
2023. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
44%
Tisztelt 31-es! Diplomás emberként elég erős, hogy egy olyan szervezet mellett állsz ki, akik majdnem ugyanazokat az elveket vallják és ugyanazokat módszereket használják, mint akik ellen elvileg harcolnak. Nem tudom biztosra, de állítólag német szélsőbaloldaliak is voltak tegnap. A németekkel nekünk magyaroknak nagyon vigyáznunk kell. Megint kezdik felvenni azt az arcukat, amit a náci korszakukban láttunk. Csak most szivárványszínre cserélték a náci egyenruhát...
2023. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!