Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna lenne az ellenzék...

Donáth Anna lenne az ellenzék reménye, valóban jó vezető lenne az összefogás élére, jobb lenne, mint MZP?

Figyelt kérdés
Én viszonylag intelligens értelmes fiatal nőnek látom és így lenne egy fiatal női vezető. Szerintem még sikereket érhet el és talán nem beszélne olyan össze vissza mindent mint MZP, Így nehezebb lehetne belekötni
2023. febr. 11. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

MZP sem mondott hülyeségeket, de az emberekkel nem szabad őszinte és szókimondó lenni a politikában.

Donáth Annában is van potenciál.

2023. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
MZP potencálja kimerült 6-7(?) gyerekcsinálásban,Donáthnak 1 szülésben. Itt ki is merültek.Politikai nullák
2023. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az Árnyékkormány Magyarország egyetlen reménye.
2023. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Milyen összefogás? Nincs összefogás. Nem is volt igazából, nem is lesz. Tényleg igaza van abban a DK-nak, hogy eddig csak egy módon nem próbáltak nekimenni Orbánnak: úgy, hogy 1, azaz 1, párt van a másik oldalon is. Persze, hogy ez a DK vagy a Momentum lesz-e, az más kérdés, de ezt kell eldönteni az elkövetkezendő években. Szerintem legkésőbb a 2026-os választáson biztosan eldől, azután lehet elkezdeni arra, hogy leváltják a kormányt.
2023. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
#4: Olyan sose lesz, hogy csak 1 párt induljon el, kár erről ábrándozni.
2023. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Jelenleg az ellenzékben 3 ember képes épkézláb elmondani papír nélkül egy beszédet: Donáth, Dobrev és Toroczkai. Na most a Mi Hazánk az még a Fidesznél is sötétebb jövőt hozna az országra. A DK-nál ott van Gyurcsány, aki egyenlő a teljes kudarccal. Így 1 választási lehetőség van, az pedig a Momentum. Nekik legalább van egy épkézláb programjuk is. A kérdés az, hogy a következő hónapokban mit fognak produkálni. De van egy olyan gyanúm, hogy Gyurcsány mindent megtesz annak érdekében, hogy rivaldafényben tartsa magát. Akkor viszont jön az újabb 2/3.
2023. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
#6: Gyurcsányt se értem, hogy miért csinálja ezt. Még azt se lehet mondani, hogy a pénz miatt, van neki bőven enélkül is. A hatalom miatt? Nem hülye, pontosan tudja, hogy Orbánt leváltani esélye sincs, az ellenzéktől pedig szintén elveszi az esélyt. Nem értem, hogy mi mozgatja, mi a jó neki ebben.
2023. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

7

Alkesz szinész,egy politikai hulla

2023. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
#7... Mi a jó neki? A hatalomvágy. Végignéztem az évértékelőjét és a testbeszédétől kezdve a hangsúlyozásáig lerí róla, hogy semmi más nem érdekli, csakhogy újra ő állhasson a dobogó csúcsán, és ezért bárkit képes lenne félreállítani. Nemhiába parancsolta meg a szavazóinak, hogy írják össze a Fideszes ismerőseiket. Lassan beleőrül szerencsétlen ebbe az egészbe. Dobrevvel még vinné is valamire a DK, de így... Esélytelen.
2023. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!