Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debreceni akkumulátorgyárral...

Debreceni akkumulátorgyárral kapcsolatos kérdés: van valami hazugság, valótlanság a Debreceni Vízmű Zrt. vezérigazgatója által elmondottakban? Ha igen, konkrétan mi?

Figyelt kérdés
Február 5-én hangzott el egy vele készített interjú a Kossuth Rádióban, meghallgatható itt 08:07:28-tól: [link]

2023. febr. 11. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Elmondani sok mindent lehet, meg elhallgatni is. Hűteni sokféleképpen lehet és a hűtővizet jobb helyeken a saját rendszerben keringtetik és utánpótlásra van legfeljebb szükség, itt a beszélgetésből nem ez tűnik ki. Vagyis ez egy feltehetően kókler hűtési technológia.
2023. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
1: A külső hűtőkör vize Paksnál konkrétan a Dunába folyik. Szerintem inkább te vagy kókler, nem az atomtechnológia meg az akkumulátorgyártás.
2023. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

A víz az áram a konténervárosba hozott vendégmunkik ezrei, a magyarok pénzével kitömni a tulajokat másodlagos gondok.


A fő gond, hogy a fidesz teljesen fellazította az országban lévő gyárak egészségügyi határértékeket.

Vagyis idejöhet a rengeteg gyár és gyakorlatilag egészségügyi szabványok betartása nélkül szétfertőzheti az országunkat.

Ez pedig a magyarság elarulása vagyis hazaárulás és mélyen erkölcstelen is ilyesmit felajánlva ezzel előnybe kerülve idecsalni a cégeket.

2023. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Én nem fidkányként ajánlom olvasásra:

[link]

Lehet persze erre is írni, hogy kamu, mer hülyeség, csak hát a tájékozatlan handabandázás nem tartható sokáig!

A konténervárosos mese meg nagyon fantáziátlan...

2023. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
ad #2: úgy tudom, hogy a paksi erőmű több évtizeddel ezelőtti technológia alapján működik, azaz korszerűnek nemigen mondható.
2023. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 - A paksi erőmű nem egy új technológia az igaz, de nem okozott még környezetszennyezést; Paks vígan éli a (gazdag) életét!


Különben a kérdésre: az igazgató a saját nevével vállalta a közölt adatok valódiságát! - nem általános ez ma Magyarországon.

2023. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
24%
#2 te hülye vagy
2023. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
3: állítottál néhany dolgot. Ezeket alátámasztandó van valami linked?
2023. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!