Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Ellenzékiek"! Mi a mesterterv...

"Ellenzékiek"! Mi a mesterterv a következő választásra, talán puccs?

Figyelt kérdés

Az ellenzéket azért raktam idézőjelbe, mert - szándékosan(?) - olyan csengése van, mintha valami egységes valami lenne, holott egymással harcoló pártok, de inkább haveri klubbok. Ahol azért van átjárás, mert valójában nincsen ideológiájuk.


Az egyetlen ellenzéki párt, aza Mi Hazánk.


Egyébént tudom, hiába írom le, már eddig elolvasva rég "vérfideszes" vagyok, holott nem. Mi hazánkos sem. De ők legalább értelmesebbek, akármilyen műveletlen, radikálisok voltak. Ők fejlődtek.


Az "ellenzékről" ezt nem lehet elmondani.


Brahiból gyűjtöm a "ellenzéki" hűtőmágneseket (az nagyon kell egyébként, tollakkal együtt... Bár ez minden pártra/haveri klubbra igaz).

A kérdésem az lenne, hogy már tavaly alig fértek ki a kötőjeles haveri klubbok a mágnesekre, meg a szavazólapra.


Következőre mégtöbb kötőjeles moslékösszeállás lesz, külön lap kell? Vagy tényleg, mi a mesterterv?


Esetleg megint kerestek egy volt Fideszest, akinek a veresége után újra csak a családja fog kiállni?



2023. febr. 12. 11:21
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Egyébként nem provokáció a kérdésem. Tényleg kiváncsi vagyok a hülyeségre.


Az ország rossz irányba tart, ezt alaírom, de a moslékoalícióval még rosszabb lenne.

2023. febr. 12. 11:24
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Fidesz nelkul europaibb lenne az orszag, nem lenne ilyen melyszegenyseg, es unio is jobbam tamogatna az orszagot
2023. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
💕Donáth Anna úrnő💖 fog indulni a galád Fidesz ellen.
2023. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%

Saját kérdésednél már mentegetőzől, és magyarázkodsz....

Kb ennyi az ország agyi kapacitása is, amit nagyon jol is prezentálsz....

2023. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Pankotai Lili elküldi Viktort a f@szba
2023. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Feltámasztják Kádár Jánost.
2023. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#4


Nem mentegetőzök.


Csak ti annyira odavagytok a szólásszabadságért, az eltérő véleményén jogáért, hogy azonnal ellene vagytok és nácit kiálltotok, ha valaki él vele. Jobb esetben.


Addig engeditek a vélemény, ameddig az a saját szátok íze szerint van.

2023. febr. 12. 11:35
 8/25 anonim ***** válasza:
46%

"de a moslékoalícióval még rosszabb lenne"

A jövő heti lottószámokat nem tudod esetleg?

2023. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#8


Sajnos nem tudom. De ha tudnám, adnék annyit, hogy elhúzz ebből a szörnyű diktatúrából.

2023. febr. 12. 11:38
 10/25 anonim ***** válasza:
38%

Az lesz amit #5 ír. 🤣🤣🤣🤣🤣

Sőt, jön Dirty Lili és az egész fideszes bagázst elküldi a jó büdös k***a anyjába.😆

2023. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!