Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lenne ez a mondás?

Igaz lenne ez a mondás?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy aki 20 évesen nem liberális, az gonosz, aki 30 évesen is az, az hülye. Na mostmár az van, hogy én 20 évesen még inkább balos voltam, de ahogy elmúltam 30, mostmár inkább a Fidesszel szimpatizálok.

2023. febr. 12. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem aki jelenleg a Fidesszel szimpatizál, az vagy tájékozatlan, vagy egyéni érdekeit követi.
2023. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Mindenki érdek alapján választ pártot magának. Arra szavaz akitől az életkörülményeinek javulását várja.

Ha a fidesz egykucsos adót és családtámogatásokat biztosít, az ellenzék többkulcsos adót és kevesebb családtámogatást adna akkor miért szavazzak az ellenzékre ? Nekem rosszabb lenne.

Az olyan idealista baromságok pedig nem érdekelnek mint a jogállam. Nincs jogállam. Az erősebb kutya b.szik.

Az ellenzéki képviselők ugyanúgy lopnak mint a fideszesek ha lehetőségük van rá.

2023. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

Hamis. Nem. A fidesz az életszerű, termlészetazonos gondolkodást követi. Azonos faj az azonossal. te sem szeretnél gondolom vademberrel együtt élni, ha nem hiszed próbáld ki és fogadj be egy migránst. Az ember vagy férfinak vagy nőnek születik. Pont!


A liberális fiatal még tapasztalatlan. Nem ismeri az élet bölcsességét. Hedonista : folyton mobilozna, drogozna. A liberális elv ezt népszerűsíti, persze hogy ebbe az irányba mozdul el, hiszen kellemesebb eldrogoznia az egyát, mint a nehezebb erőfeszítést igénylő munka világába mozdulna el.

2023. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

A liberalizmus forradalmi eszme, a konzervativizmus meg nem.

Így logikus, hogy a 20 évesektől, a tüzes, lendületes fiataloktól az a normális, ha lázadnak a rendszer ellen - az ő szempontjukból a rendszer akármilyen is, konzervatív, hisz az öregek hozták létre - tehát a forradalmi eszmét fogja támogatni.

30 évesen már nyugisabb és inkább stabilitásra vágyik a világ megváltása helyett.


Szóval ebből a szempontból ja, igaz a mondás.


Az viszont más kérdés, hogy a Fidesz baromira nem a konzervatív értékeket vallja, támogatja.

2023. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Hülyesèg, alapbòl a politikai cèlok koronkènt vàltoznak. A hàrmas meg jòl demonstràlta hogy a magyar jobboldal nàcikbòl àll.
2023. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ha minden pènzt elvonnànk az oktatàsbòl ès neked adnànk az neked jobb lenne. Egy ilyen pàrtra szavaznàl?
2023. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Aki a Fidesszel szimpatizál, bármilyen korosztályban, az NET tag, vagy hülye.
2023. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6

Naná. Melyik párt lenne ez ?

2023. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#2 "Ha a fidesz egykucsos adót és családtámogatásokat biztosít, az ellenzék többkulcsos adót és kevesebb családtámogatást adna akkor miért szavazzak az ellenzékre ? Nekem rosszabb lenne."

Mert mondjuk lópikulát nem érsz a családtámogatással, mert amennyit a CSOK ad, annyival drágultak az ingatlanok a CSOK miatt. A többkulcsos adó meg neked halál mindegy, mert nem keresel annyit.


#3 "A liberális elv ezt népszerűsíti, persze hogy ebbe az irányba mozdul el, hiszen kellemesebb eldrogoznia az egyát, mint a nehezebb erőfeszítést igénylő munka világába mozdulna el."

Ne magadból indulj ki, öcsisajt! Én világ életemben liberális voltam, de az egyetemet tanulással töltöttem, nem bulival, piával és drogokkal. Aztán keményen dolgoztam a karrierért. És láss csodát: nem egy akkori csoporttársam most nyomorog, vagy 3 gyerekkel ott van tele hitelekkel és mégis isteníti a Fideszt, miközben irigykedik, hogy én beutazom a világot, mert jó keresetem van és nem cseszem el a pénzt. A Fideszt viszont rühellem.


Egyébként liberálisként sem értek egyet ezzel a genderőrülettel, vagy azzal, hogy valaki "nőnek érzi magát férfi testben", mert az ilyesmi egy betegség. De amíg nekem konkrét hátrányom nem származik belőle, addig tolerálom.

2023. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

#9

Nem a CSOKra gondoltam hanem a gyerekek után járó adókedvezményre. A mocsok ellenzék ezt is meg akarja szüntetni. Ők szeretnek segélykét osztogatni a csóró szavazóiknak.

Mennyit keresek ? Most több adót fizetek mint a te bruttód csórikám.

Bőven sokat adózok az egykulcsossal is.

2023. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!