Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Molnár F....

Mi a véleményed Molnár F. Árpád alábbi írásáról?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 13. 09:00
 1/7 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Ezt a csávót én sajnos nem tudom komolyan venni, még akkor se, ha egyébként értem, hogy mit szeretne kifejezni az írásával.
2023. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

xDD

Az öreg molnár fütyi, nem is tudtam, hogy még mindig aktív, azt hittem, már rég diliházba zárták :D


Emlékszem ~10 éve még Echelon-os meg HAARP-os "leleplező" "tényfeltáró" volt, óriási nagy műsorokat lenyomtak Titanium José nevű kollégájával :DDDD

2023. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát az utóbbi 8-10 fényében, eléggé fura az a korábbi tevékenysége.😅
2023. febr. 13. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos igaza van, csak össze ne törje a csontjaimat! xD
2023. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem úgy volt hogy ezt a fazont elmegyógyintézetben kezelik? 😃
2023. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez az ember silány cyperpunk szociálisan érzékeny anarchista. Sok ne várj tőle, mert sose tanult olyat amitől lehetne aktivita fajta és tényleges újságíró. Defund the police, centrális kormány mint állam szervezés szídása, techcégek okítása, kilakoltatás ellenes.

Puzsér effektustól szenved, mert az orosz titkosszolgálat át tudja látni jobban néhol. A legprimitívebb fajta, nem nehéz.


A összeesküvés pletykák, mint újságírói cikknek leadása. Hát?

2023. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, meglehetosen primitiv ember, betegesen narcisztikus es paranoias is. A gyerekkori "szellemes-titkosszolgalatos" elmenybeszamoloi alapjan skizofren is lehet... a tekinteten is latszik, hogy nagyon elborult elme.

De ma mar senkit nem lehet eroszakkal a sarga hazban tartani, ugy tudom o is eltartja magat Wolt-futarkodassal a kis varosaban. :)

2023. szept. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!