Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha vajon Budaházy Gyurit...

Árokpart kérdése:

Ha vajon Budaházy Gyurit egyébként ne adja a Jó Isten, de ha netán mégis végleg elítélik (állítólag 14 nap múlva lesz az ítélethozatal az ügyükben) akkor elképzelhető spontán tüntetés, akár pártszimpátiától független nemzeti kibontakozás?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye erről?
2023. febr. 13. 23:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
22%
Ja, majd spontán pártszimpátiától független tüntetés indul egy széljobber ostoba bűnözőért. De megnyugodhatsz, a lriptofasiszta Fidesz valszeg befogja védeni a náci csőcseléket, kéz-kezet mos. Nem akarnak szavazókat veszíteni.
2023. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
60%
Ha megussza a Butahazy csak azert lesz hogy a fidesz szimpatizans nazik szajat befogjak plusz a rendszer hasznos idiotaja volt mar a 2006-os orszag elleni tamadaskor is.
2023. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
42%
Miért védesz egy terroristát akinek a kutyái melegbárokra dobáltak molotov koktélokat? Ha muszlim lenne is ennyire védenéd? Erre akarsz építeni nyugat-európai államot amiről a többi kérdésedben fantáziálsz?
2023. febr. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem valószínű. A magyarellenes pártok (Fidesz, DK és fiókpártjai) szavazói annyira agymosottak, hogy elhiszik, hogy a koncepciós perben elítélt hazafiak bűnözők.
2023. febr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
#4 Sőt, a molotov koktélok maguktól szálltak el az égbe, és Csintalan is a saját fejét verte véresre.
2023. febr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%

4: egyelőre a fidesz van hatalmon, és a fideszes Polt ügyészsége kért súlyosbítást Budaházy ellen, mert keveselték a 17 éves elsőfokú ítéletet


Ezek után a fideszszavazók birkaserege sem fog kiállni mellette, mert ők mindig a fideszes kolomp után mennek, az pedig azt kolompolja, hogy bűnös.

2023. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi, én semmilyen erőszak mellett nem vagyok hajlandó kiállni - így a Budaházy által elkövetett / szervezett erőszak mellett SEM!


Nekem mindegy, hogy egy erőszakos vagy terrorista bűncselekményt egy "cigánybűnöző" követ el vagy egy "magyarbűnöző", esetleg "politikusbűnöző". És az is mindegy, ki az áldozat.


Az erőszak nem lehet eszköz, pláne politikai eszköz!


Nem normális dolog molotov-koktélozó, bombaszerkezetet eszkabáló, embereket véresre verő (vagy verető) erőszakos alakokat védeni társadalmilag.


Én ebben nem mérek kettős mércével: az ember az ember, az erőszak az erőszak.

2023. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

#6 Én is ezt írtam (4-es).

#7 Budaházy semmilyen erőszakos cselekményt nem követett el és nem szervezett. Koncepciós eljárásban ítélték el, mert fél tőle a hatalom.

2023. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%

#8 Miért félne tőle, amikor a hatalaom TV-jben is kifejtette, hogy Orbán vezeti a legjobban az országot a rendszerváltás óta?


[link]


Egyszerűen csak van az a pont, ami mellett már Orbán sem mehet el, mint egy EU-s tagállam vezetője.

2023. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

#8 "Budaházy semmilyen erőszakos cselekményt nem követett el és nem szervezett."


És ezt te honnan tudod??? Onnan hogy ő és a környezete ezt állítja?


Vagy ott voltál vele 7/24-ben és a két szemeddel láttad, hogy egész nap pont nem csinál és nem is szervez semmit? :-)))


Az igazságszolgáltatással vannak gondok Magyarországon, ez nem vitás. Ha csak az ügyészség állítaná, még lehet kételkednék benne (bár a Büdiházy fejére rápillantva, egy-két verbálisan mindenképp agresszív megnyilvánulását is ismerve,nekem kétségem sincs felőle, hogy egy agresszív ember).


De mikor már jogerős ítéletek születnek... ott valami csak van a háttérben...


De ha annyira biztos az ártatlanságában, fellebbezzen Strassbourgba vagy Hágába és felmentik.


Az mindenesetre önmagában is egy oltári jó poén lenne, ha az Európai Unió bíróságai mentenék meg a börtönben való megrohadástól az EU-ellenes, kilépés párti, szuverenista szélsőjobboldal erőszakos "fenegyerekét"! :-))))))))))


Én egy hétig röhögnék rajta! :-)))


Utána mehetne tüntikézni a többi kretén széljobberrel az EU ellen :-))))

2023. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!