Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy 39 éves libsi tanár tinifiúkat rontott meg?

Figyelt kérdés

Állítólag 15 éves szeretője volt és felvilágosítóórát tartott diákoknak az egyneműek szexualitásáról.

[link]



2023. febr. 14. 17:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/109 anonim válasza:
95%

emberek. valaki elmondaná végre egy pedagógia asszisztens az MIÓTA TANÁR?



VÁLASZT VÁROK! MIóta tanár? HM?

2023. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/109 anonim ***** válasza:
77%

#20 De attól még felvihetnék mindkettőt 18-ra. Vagy 16-ra. Vagy amire akarják, nyilván a homofób megkülönböztetés nélkül.


A jobboldaliaknak tényleg ennyire nem megy a logika?

2023. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/109 anonim ***** válasza:
44%

Mindenek előtt leszögezném, hogy szerintem beteges, ha egy felnőtt ember kamasszal kezd ki. Kényszerkezelni kellene, és törvénymódosításra lenne szükség, hogy a beleegyezési korhatárt felemeljék 18 évre.


DE. Eddig ezen az oldalon egy csomó olyan pedofil állattal vitatkoztam, akik szerint teljesen normális, ha egy féri 14-15 éves lányokkal szexel, és rájuk izgul. Őket is elítélitek? Én igen. Csak mert ez ellen a javaslatom ellen mindig felháborodás volt, mert hogy a szexuális vágy az természetes. Vagy a pedofilia csak akkor oké, ha vénember izgul a tinilányra?



https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..



https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1212..



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/109 anonim ***** válasza:
100%
23-as egy kérdező pont azon mereng most, hogy 36 éves férfi létére a 18-20 éves nők az esetei, a 22 éveseket sokszor már öregnek érzi magához. Persze lehet, hogy ez egy provokatív troll.
2023. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/109 anonim ***** válasza:
80%

#23 Igen, ha heteró pasik izgulnak tinilányokra az oké. Ez a jobboldali logika. Ajánlom Matt Walsh önbevallott teokrata fasiszta és jobber influenszer meglátásait:


[link]

2023. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/109 anonim ***** válasza:
82%

ma 18:52

"AZ EU nem engedné!


Korábban melegekre 18 év volt a beleegyezési korhatár, különneműekre 14 év és KÖTELEZŐ volt egységesíteni."


- Nem tudom, hogy szándékosan hazudsz, vagy csak tájékozatlanságból beszélsz butaságot, de kiigazítalak: ne keverd a szezont a fazonnal!

Az EU azt tiltja, hogy azonos neműek vagy épp a heteroszexuálisok hátrányosan legyenek megkülönböztetve.

Amit én mondok az nemre való tekintet nélkül simán végrehajtható lenne, egy percig se kötne bele az EU, ha az a heteroszexuálisokra és az LMBTQ emberekre egyaránt vonatkozna. De játszd a hülyét, ha akarod, és úgy érzed, az való hozzád.

2023. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/109 anonim ***** válasza:
81%
Akik lepontozták a 23-as válaszom elmagyarázná, hogy miért jobb ha vénember fűz tinilány? Azzal miért nincs baj?
2023. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/109 anonim ***** válasza:
85%

[link]


"B. Zsolt a Blikknek elmondta, valóban van egy 15 éves ismerőse, de nekünk már azt állította, csak viccelt azzal, hogy szexuális kapcsolatban állnak"


Bár a fenti linken már csak a módosított cikk szerepel, így az eredetiben szó szerint idézett részt nem tudom itt idézni.


Mindaddig, ameddig nem jelentkezik sem a rendőrség, sem az ügyészség a kérdésben, addig még akár a Tankerület is bajba kerül, hisz kiderülhet, hogy soha semmilyen intim kapcsolat nem volt a pedagógiai asszisztens és bármely diákja között (mert érdekes módon most hirtelen sok szülő áll a mikrofon elé, hogy állítólag az ő gyerekeiket is zaklatta, ill. engedély nélkül tartott alsósoknak szexuális felvilágosítást).

A pedagógiai asszisztens nem tanár!

2023. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/109 anonim ***** válasza:
15%
elzárni
2023. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/109 anonim ***** válasza:
10%
Átlag libsi.
2023. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!