Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna pszichopata?

Donáth Anna pszichopata?

Figyelt kérdés

Spekuláció, de teljesen komolyan kérdezem (pszichopata alatt nem őrült baltás gyilkost kell érteni természetesen).

Elég megnézni a telexes vagy az atv-s interjút, és olyan mértékben stilizálja magát, reklámozza magát, manipulálja a műsorvezetőt és a nézőket is, hogy klinikai értelemben is tankönyvi példája lehetne az öltönyös pszichopatáknak.


Van még egykét ilyen személy a politikában, lásd pl. a Megafon csapatát.



2023. febr. 14. 22:50
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

30: te gondolom valami Momentumos lehetsz. Két mondatomból megállapítottad, hogy én lennék a pszichopata, csak gratulálni tudok! Az, hogy felfigyelek valakinek a manipulatív, színészkedő, passzív agresszív, végtelenül unszimpatikus viselkedésére, amit évek óta csinál, az szimplán megfigyelés. Mi ezzel a gond?

Donáth Anna politikus, nagyobb arányban fordulnak meg az antiszociális személyiségek ilyen helyeken.

2023. febr. 15. 16:36
 32/36 anonim ***** válasza:
54%

32-es, én megvédenélek a 30-assal szemben. Te nem pszichopata vagy, hanem egyszerűen gátlástalan, kicsit butácska, ámde rágalmazásban határt nem ismerő, elvakult és gyűlölködő, nem utolsósorban hazug provokátor, 1 bites, átlátszó blöffökkel és böff-ökkel :-))


Szó sincs pszichopátiáról. Teljesen más pszichiátriai esetnek tűnsz!

2023. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
28%
31, Toro esetében ez a hajlam nem öröklődött, Donáth esete más. Donáth vastagon benne volt a tömeggyilkosságokban is, ha nem is annyira, mint pl. Nagy Imre. Amúgy elég érdekes a család többi tagja is, a zaklatási ügybe keveredő MSZP-s politikus lelkésszel (!) és a genderszakon (!) végzett Annácskával. Csak kicsit lehet futóbolond az, aki ilyen szakon végez...
2023. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
74%

34 Genetikai öröklődésről kizárólag Bohóczkai esetében beszélhetünk: ugyanaz az alulművelt, erkölcstelen, bolsevik-típusú populizmus, vérszomj és dehumanizáció mint az öldöklő grószpapa esetében.


Ugyanaz a gerinctelen bujkálás, álnév mögött, alattomos, sunyi képmutatással ötvözve, ugyanaz az idegenszívűség, románokhoz dörgölőző, Moszkvának hajbókoló a Szovjetuniót (és nosztalgia-utódját) kiszolgálni vágyó bolsevik tempó.


Donáth Anna esetében talán a SZABADSÁGSZERETET öröklődhetett esetleg, a magyar szabadság hőseként a Bohóczkai-félék által meghurcolt 56-os HŐS nagypapától, az Istent szolgáló lelkész apukától - talán egyféle erkölcs, morális tartás, mint szellemi örökség és a magyar szabadságba vetett hit valóban áthagyományozódhatott rá.


De olyan "genetikai" gerincsérülésről, erkölcsvesztett farizeusságról, moszkovita hazaárulásról, mint Tusek-Tót-Bohóczkai esetében, semmiképpen sem beszélhetünk a Donáth család kapcsán.

2023. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
75%

#31

"te gondolom valami Momentumos lehetsz"

Nem vagyok, veled ellentétben nekem van agyam. Ennyi a nagy rejtély.


"Két mondatomból megállapítottad, hogy én lennék a pszichopata, csak gratulálni tudok"

Nem, én azt mondtam, hogy elmebeteg vagy, amihez elég egy mondat is.

Ha valaki nagyon hirdeti, hogy 2+2=10, akkor az is egy mondat és mégis elég arra, hogy megállapítsuk, hogy nem valami okos.


"Az, hogy felfigyelek valakinek a manipulatív, színészkedő, passzív agresszív, végtelenül unszimpatikus viselkedésére, amit évek óta csinál, az szimplán megfigyelés. Mi ezzel a gond?"

Az, hogy nem igaz.

Ahhoz hogy meg tud állapítani, hogy a mondandója melyik része komoly és melyik részén színészkedik, ahhoz ismerned kell. Ha meg ismernéd, akkor tudnád, hogy hazudsz.


Amúgy elárulom, hogy szakmailag kifogásolhatatlanul próbál viselkedni. Azt próbálja csinálni, ahogy tudósok egymással tudományos anyagokról vitáznak. Neked ezért tűnik távolinak, mert közöd nincs a tudományos elithez.

És igen, ez idegen azoknak, akik idióták, egyébként tényleg ez lenne a politikusok normális viselkedése.


"Donáth Anna politikus, nagyobb arányban fordulnak meg az antiszociális személyiségek ilyen helyeken"

A gyakori kérdéseken meg az elmebetegek aránya nagy. Kb. 1-2 emberrel találkoztam csak a pár száz beszélgetésem során, aki kicsit is értelmes volt.

2023. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
ő nem gyíkember hanem humanoid.
2023. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!