Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a rosszabb, a fanatikus...

Melyik a rosszabb, a fanatikus fideszes, vagy a fanatikus DK-s?

Figyelt kérdés

Nyílván egyiket sem az eszéért szeretik.


Fanatikus fideszes: "Orbán Viktor ajlavjú" színvonal. Bármit elnéz a kormánynak, soha nem szavazna másra, issza a fideszes politikusok szavait és bármint elhisz nekik. Célja, hogy a Fideszt hatalmon tartsa, bármi áron. Ha 3000 ft lenne egy kg kenyér, és a végletekig lecsórósodna, akkor is a Fideszre szavazna, mert meggyőződése, hogy Gyurcsány tehet mindenről.


Fanatikus DK-s: Issza Gyurcsány és Klárika szavait, bármit bekajál nekik. Utálja a többi ellenzéki pártot, csak a DK létezik számára. Bármikor képes leszavazni a DK-ra, és annyira buta, hogy nem látja, hogy a DK az egyik zavaró tényező a Fidesz eltávolításában.


Nem tudom melyik a rosszabb. Szerintetek?



2023. febr. 17. 11:06
A kérdező szavazást indított:
A fanatikus fideszes a rosszabb
A fanatikus DK-s a rosszabb
28 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Én fanatikus Fidesz-DK koalíciós kormány párti vagyok, mert Orbánt és Gyurcsányt is szeretem.
2023. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
A hozzád hasonlók a legrosszabbak kérdező, akik ilyen baromságokat írnak ki kérdésbe.
2023. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Fanatikus DK-ssal én még nem találkoztam. Ez nem azt jelenti, hogy nem létezik, de én még nem láttam ilyet.
2023. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Mivel a DK szekta, azért alapvető jellemzőjük, hogy mind fanatikus. Különben miért szavaznának rájuk? Ésszerű magyarázat nincs.
2023. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
A #4-es a tipikus példa arra, amit én gondolok: a fanatikus DK-s, csak a DK-gyűlölők fejében létezik.
2023. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
#5 Nem. Azokéban akik nem olyan elfogultak a dk és szavazói irányában mint te.
2023. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Az 5-ös a tagadás tipikus példája. Nem gyűlöli senki a DK-t. A kínai cipőt sem gyűlöljük. Tudjuk, hogy silány minőség, ezért nem válaszjuk azt.
2023. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanolyan rossz hiszen végül is hasonló emberek. Fanatikus fideszesek jó része, nem is olyan rég még fanatikus gyurcsányista volt.


De a jelenlegi helyzetben a fanatikus fideszesek jóval kártékonyabbak

2023. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

"Azokéban akik nem olyan elfogultak a dk és szavazói irányában mint te."


Tévedés: nem vagyok DK-s. Pusztán annyit mondtam, hogy én még nem találkoztam olyan emberrel, aki gyurcsányékat védelmezte volna agresszívan, vagy bármit elhitt volna, amit mondtak. Sem ezen a fórumon, sem máshol.


Olyannal szoktam találkozni, hogy ha valaki leírja, hogy szerinte a DK nem egy szekta, akkor már ő is a szekta része. Ha érted, mire gondolok.


"Nem gyűlöli senki a DK-t. A kínai cipőt sem gyűlöljük. Tudjuk, hogy silány minőség, ezért nem válaszjuk azt."


Ezzel semmi gond lenne, csak nem egészen igaz. Van 1-2 ember ezen a fórumon, akinek a DK maga a sátán lenőtt lábujjkörme. Gyurcsány meg maga a sátán.


"Az 5-ös a tagadás tipikus példája."


Mit tagadtam én le? :D Idézem magam: "Ez nem azt jelenti, hogy nem létezik, de én még nem láttam ilyet."


Mondhatjuk, hogy te vagy a tagadás tipikus példája, amikor azt mondod, hogy nem gyűlöli senki a DK-t?

2023. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem láttál fanatikus DK-st?:))) Van e TV-d? sorolom:

Gréczy, Vágó, Kálmán Olga.

Vagy megnézhetsz egy DK-s tüntetést.


Szerintem láttál, ha van TV-d minimum esetleg interneted. Aki szerinted az öszödi beszédet védi, nem fanatikus? Vagy 2006-ot?


Csak nem fogtad fel, mit jelent a fanatikus.


Oké, nem letagadtad, értelmi problémák vannak. Megesik :))

2023. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!