Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felfegyverzett német antifák...

Felfegyverzett német antifák tömegben támadtak hátulról fegyvertelen magyar járókelőkre. Ezek semmit nem változtak?

Figyelt kérdés

Az ember azt hinné, hogy a holokauszt és Auschwitz után a németek végre kinőtték az erőszakot. De úgy tűnik ezek mindig ilyenek maradnak. Nekik mindegy, hogy épp a nácizmus, kommunizmus vagy liberalizmus nevében követik el, a lényeg az erőszak.

Változni fognak valaha is a németek?



2023. febr. 18. 18:39
A kérdező szavazást indított:
Nem, a németek mindig is ilyenek maradnak
Van rá némi esély, hogy egy idő után kinövik majd az erőszakot
Egyéb (leírom)
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
A németek beképzelt állatok.
2023. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Ne zavarjon, hogy ugyan azon nap a magyar nácik is pont ezt tették.
2023. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2


Tényleg? Magyarok utaztak Németországba, hogy felfegyverkezve német civileket verjenek? Ilyet én nem olvastam egy cikkben sem. Erről tudsz forrást adni?

2023. febr. 18. 18:45
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
#3 Töknindegy a tàmadòk nemzetisège, vagy a magyar nàci verheti a rendes magyar embereket?
2023. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Erre mondja Jézus:


"Tedd vissza hüvelyébe kardodat! Aki kardot ragad, az kard által vész el."


A szélsőjobbosok évek óta gyepálják a melegeket pride után, ártatlan civileket, meggyilkoltak random cigánygyermekeket.


Az antifák most meggyepálták a szélsőjobbosokat.


A szélsőjobbosok (Betyársereg) már vissza is vágtak, visszagyepálták a német antifákat.


Legközelebb még több antifa jön, még több szélsőjobbost gyepálni.


Azután még több betyár gyepál meg még több antifát, meleget és az egészben teljesen ártatlan átlag magyar embert.



De ha legalább csak egymást nyirnák a szélsőbalosok és a szélsőjobbosok, értük valóban nem volna akkora kár. De nagyon sok más embert is fenyegetnek... :-((


Az erőszak erőszakot szül, a gyűlölet gyűlöletet.


2000 év elteltével is Jézus Krisztusnál az igazság: el kellene tenni azt a kardot (viperát, akármit), és abbahagyni az erőszakot!


De ezek az "emberek", szélsőjobb és szélsőbal oldalon is, az erőszak prófétái. Azok voltak mindig, azok is maradnak. Sajnos!

2023. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Ja, és MINDEGY az elkövető nemzetisége (az már szinte a vicc kategória, mikor a magyar szélsőjobbos németezni kezd!).


Az sem volt jobb, amikor a magyar szélsőjobb verte véresre a Pride résztvevőit, amikor cigányokat gyilkoltak, köztük ártatlan kisgyermeket is, amikor molotov-koktélokat dobáltak és bombát eszkabáltak, ronggyá vertek újságírót, MAGYAROK, szélsőjobbosok!


Ugyanilyen alapon a magyarságról is lehetne - pont ezek miatt - ugyanilyen buta sztereotipiákat írni: a magyarság egy része is kiszolgálta Kun Bélát is, Szálasit is, Rákosit is! A magyar ruszkipárti szélsőbal vérbe fojtotta az 1956-os forradalmat, koncepciós pereket, kirakatpereket szervezett, kulákokat irtott, a magyar szélsőjobb tevőlegesen részt vett a Holokausztban. A 21. században pedig romákat, melegeket, baloldaliakat támadtak meg, sőt, gyilkoltak is!


Ugyanolyan értelmetlen a német nép egészére kiterjeszteni a dolgot, mint a magyar nép egészére vetíteni pár sötétlelkű szélsőjobbos vandál, gyilkos vagy agresszor cselekedeteit!

2023. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Ne igyál többet gyógyszerre.
2023. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

"Az ember azt hinné, hogy a holokauszt és Auschwitz után a németek végre kinőtték az erőszakot."


Nem nőtték ki, ezek tényleg ilyenek. Az egész történelmük erről szól. Először is ők voltak a "barbárok" akik végigégették az akkori Római Birodalmat, hatalmas pusztítást és hullahegyeket hagyva.

Aztán ők voltak a legfanatikusabb keresztények, indítottak egy rakás keresztes hadjáratot az akkori pogányok ellen (köztük a magyarok ellen is).

Az eredeti balti poroszok kiirtása.

Ott voltak a vallás háborúk, ahol egymást ölték a protestánsok és katolikusok, ez is főleg német földön zajlott.

A legnagyobb boszorkányüldözések is a németeknél voltak:

[link]

Már a középkorban a zsidók ellen is voltak folyamatos pogromok.

Ott volt a gyarmatositás, a belgák után a németek követték el a legnagyobb kegyetlenkedéseket. Német Délnyugat-Afrikában felkeltek a hererók és namák, erre a németek a többségüket egyszerűen kiirtották. A láger rendszer ekkor is teljesen bevett dolog volt.

Két világháború kirobbantása, Holokauszt. A nácizmus után ők lettek a legfanatikusabb kommunisták, most ők a legfanatikusabb woke követők.


Egy átlag német csak szélsőségekben tud gondolkodni. Ezért ilyen szorgalmas, precíz és jó munkaerők úgymond, mert még a munkahelyen is fanatikusak.

Amikor erről a tömeges támadásos részről hallottam, már akkor tudtam hogy ezek németek, amikor még nem is olvastam el a cikket. Biztos voltam benne hogy a támadók nem magyarok, csakis németek lehetnek.


Ettől függetlenül nagyon nem kéne Becsület Napját meg náci megemlékezéseket tartani. Ha engeded ezeket, akkor valahol ne csodálkozz hogy a másik oldal szélsőségei is megjelennek. Nem értem a kormány miért nem tiltja be az ilyen rendezvényeket és miért hagyja hogy megemlékezzenek a nácik. Tudom hogy mostanában ezt is kezdik mosdatni a Fidesznél hogy ezek csak hősi magyar katonák bla bla, de nem, mert ez nyíltan náci megemlékezés, tessék egy korábbi Becsület Napja:

https://www.youtube.com/watch?v=9iNW8NFsBoo

Ott van a Blood & Honour is.

A kitörést főleg SS és nyilas alakulatok hajtották végre nem átlag hovédek.

Azt se nagyon értem ez mitől Becsület Napja. A Führer világosan elmondta: senki nem hátrálhat, az utolsó emberig védeni kell Budapestet. Akik kitörtek azok megszegték (becstelenül) a Führer parancsát és gyáván elfutottak. Akkor milyen becsületről is beszélünk? Erre miért kell emlékezni? Vagy ha már emlékeznek miért nem azokra akik tényleg komolyan vették a parancsot és tökösen ott haltak meg? Miért a gyáván elfutókra van emlékezés? Nem igazán tudom ezt értelmezni.

2023. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az antifaszok állampolgárságtól függetlenül primitívek.

Nem lehet pont és kizárólag a németekre ráhúzni.

2023. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%

"Tedd vissza hüvelyébe kardodat! Aki kardot ragad, az kard által vész el"


Jobban tetszik az, hogy ha "rövid a kardod, told meg egy lépéssel".

2023. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!