Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azon miért nem háborodik fel...

Azon miért nem háborodik fel a magyar társadalom mikor papok rontanak meg gyerekeket és gyakorlatilag büntetlenül tehetik?

Figyelt kérdés

Félre ne értsétek amit az a tanár tett,bár nem büntetőjogi kategória de nagyon gáz.

Viszont azzal mi van mikor papok rontanak meg kisgyerekeket és vannak fideszesek akik ígyis védik őket,ja és a szektájuk a mi adónkból tud tovább üzemelni



2023. febr. 20. 05:33
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
22%
A mosolygós smiley-ról beszélsz?
2023. febr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
22%
Felháborodik rajta a magyar társadalom, és nem büntetlenül tehetik.
2023. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
13as tehát szted hogy katolikus papok kisgyerekeket krnak az jó
2023. febr. 20. 08:17
 14/45 anonim ***** válasza:
97%

Én a papokon is fel vagy háborodva már régóta.


De mondjuk én nem vagyok fidesz-tálib retardjobber.


Fidesz-tálib retardjobberektől meg ne várj következetességet.

A szó jelentését sem ismerik, a moralitásuk és erkölcsiségük szelektív, a kétszínűség és a köpönyegforgatás az esszenciájuk.


Igazi aljanép.

2023. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
0%

"A szó jelentését sem ismerik, a moralitásuk és erkölcsiségük szelektív, a

kétszínűség és a köpönyegforgatás az esszenciájuk.


Igazi aljanép"


Szó szerinti leírása a balliberális egybites "értelmiségnek". Tipikus példája, amikor valaki magára ismerve, agykapacitás nélkül a saját lényegét kivetíti a világra. Végtelenül szánalmas az ilyen "ember".

2023. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
18%
Sok mindent fel lehet roni az egyháznak, de nekem meg már ez nevetséges, ez a libsi sikoltozás, nem csak papok rontanak meg gyerekeket, hanem rendőrök, sofőrök, taxisok, kőművesek, minden más szakma tagjai is. A balliberális média meg kiélezi a papokra a dolgot, ennél már csak az a jobb amikor előhozzák az inkviziciot, meg a keresztes hadjaratokat 800 évvel ezelőtről. Idegesítő a Fideszes propaganda, de ez, ez ugyanolyan vicc.
2023. febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

16-os, a pedofilia, bűncselekmény, akárki is csinálja -már, ha a törvény tiltja, mert nálunk úgy látszik, még tiltva sincs-, viszont az egyházban ez rendszerszintű és a politikai összefonódása meg megkérdőjelezhetetlen.

Politikusok bújtatnak és segitenek pedofil papokat.

2023. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
0%
17 Nyilván Donáth papára és a DK-MSZP-re gondolsz, mert ebben teljesen igazad van.
2023. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

18as, nem én arra gondolok, hogy próbálod elbagatelizálni az egyházi pedofilát. Arra gondolok, hogy az, ami az egyházban, a keresztény egyházban történik, azt próbálod mosdatni azzal, amit egy idióta barom csinált.

És erre gondolok egészen pontosan:


[link]


[link]


[link]


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=7alFdfkcUIE


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


nem a magyar ellenzék az, amire én gondolok, hanem a fenti hirek sokasága, amire én gondolok és, hogy ezt próbáljátok elbagatelizálni

2023. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
0%

"viszont az egyházban ez rendszerszintű"


Igen és a pedofilok tudatosan papnak mennek mind, felvételi követelmény... Az egyház nyilván védi magát, nem hiszem hogy érdekük ez a "rendszer". A pedofil papok súlyos kárt tesznek a presztizsukben, mert minden egyes esetről ami az egész vilagon történik 100 ezer pap közül eggyel, külön lehoznak vagy 800 ezer cikket.

Alapból a mostani papnál liberalisabbat el sem tudok képzelni, maximalisan kimeriti a lehetőségeit hogy megfeleljen, de ez se elég nektek, csak ha felszámolnák végleg az egyházat, az viszont nem fog megtörténi akármennyit sikítoztok. A katolikus egyház akkor is állni fog, amikor a neomarxista ideologiarol már hírből sem emlékeznek.

2023. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!