Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azon miért nem háborodik fel...

Azon miért nem háborodik fel a magyar társadalom mikor papok rontanak meg gyerekeket és gyakorlatilag büntetlenül tehetik?

Figyelt kérdés

Félre ne értsétek amit az a tanár tett,bár nem büntetőjogi kategória de nagyon gáz.

Viszont azzal mi van mikor papok rontanak meg kisgyerekeket és vannak fideszesek akik ígyis védik őket,ja és a szektájuk a mi adónkból tud tovább üzemelni



2023. febr. 20. 05:33
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
13%
40 Nem mosdatom, a balliberális kettős mércétől van hányingerem, amit műveltek.
2023. febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
40 A pedofil fajtátokkal együtt. Gerinctelen, erkölcstelen, morál nélküli, efebofil felfogásotokkal kértek számon bárkit?
2023. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
De ki a fszom mondta hogy amit Bite Zsolt tett az fasza? Leírtam külön,hogy őt is lekéne sittelni
2023. febr. 20. 09:33
 44/45 anonim ***** válasza:

41 Kettős mérce csak a fideszkárosult, illibernyák jobberek táborán belül van!


A kérdező is elmondta, mások is, hogy MEGENGEDHETETLEN, amit Bite Zsolt művelt!


Én legalább tucatnyi kommentet írtam már arról, hogy a hülye, kretén kormányunknak nem a homofóbiában kellett volna kiélni a "gyerekvédelmet", hanem például FELEMELNI A BELEEGYEZÉSI KORHATÁRT!


Nem a baloldal hibája, hogy Bite Zsoltnak JOGILAG igaza van, és semmi büntetendőt nem csinált - hanem annak a bűnbandának, amelyik 13 éve az ÖSSZES TÖRVÉNYT hozza ebben az országban!


Romániában miért 15 év a beleegyezési korhatár (és most készülnek emelni 16-ra)???

Más országokban miért 16 év???


Magyarországon KI TEHET RÓLA, hogy mindössze 14, azaz TIZENNÉGY ÉV???!!!


Ki hozza a törvényeket ebben az országban, fideszeském? Tán a DK vagy a Pride szervezőbizottsága? - Mert én úgy tudtam, hogy a FIDESZ!


A kormányodnak köszönd, hogy Bite elsétálhat büntetlenül, mert valóban 14 év a beleegyezési korhatár. Ha egy "Oké"-t kicsikarsz egy 14 éves GYERMEKBŐL, k..úrhatod reggelig, nem pedofília!


Talán a normális melegek reggeltől éjjelig történő mocskolása helyett, esetleg a VALÓDI GYEREKVÉDELEMRE is szakíthatna időt a hülye kormányod, és akkor Bitének nem lenne - jogilag - igaza!


Romániában kapna a szájára, más országokban, ahol 16 év a korhatár, PLÁNE.


orbánisztánban sajnos TÉNYLEG nem bűn és nem is pedofília, amit tett! Csakhogy az erre vonatkozó törvényeket nem az ellenzék hozta, hanem a fidesz-kdnp, kétharmaddal!

2023. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, képzeld, a magyar társadalom azon is felháborodik!
2023. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!