Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes még mindig teljesértékű...

Egyes még mindig teljesértékű demokráciának gondolják Magyarországot tekintve, hogy a Fidesz hogyan bánik a Debreceniekkel?

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 22:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
23%
Igen, mégpedig a többség.
2023. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
És ezt most az értelmesebb, konzervatív rétegtől kérdezem. Egy ideig én is tudtam értékelni a kormányt (nyilván nem értettem mindennel egyet, de voltak jó intézkedéseik anno), de amióta sorra olyan döntéseket hoznak meg, ami az átlagemberek közvetlen életére van hatással és meg sem kérdezik a véleményüket (KATA, szívhang, akkugyár) azóta fordult a kocka. Több autokratikus elemet tartalmaz a kormányzásuk, mint az megengedett lenne.
2023. febr. 22. 22:58
 3/39 A kérdező kommentje:
Aki ezt nem látja, az nemes egyszerűséggel vak.
2023. febr. 22. 22:59
 4/39 anonim ***** válasza:
64%

Nem akarnak látni semmit. Amit a csüngőhasú mond az szent.

Mennek a főnök utasításai szerint - hát nem biztos, hogy

előre.

2023. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
4: Bocs, de Magyarország kétharmada nem ostoba debil szavazókból áll.
2023. febr. 22. 23:13
 6/39 anonim ***** válasza:
43%

Miért kérdező, hogyan bánnak a debreceniekkel?

Szereztek oda egy hatalmas beruházást, fizetik annak megvalósulását és teremtenek oda sok ezer munkahelyet, megalapozzák vele a beszállítók üzleti lehetőségeit is?

Mi mást vár el még egy ember a kormánytól?

2023. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
80%
Pedig úgy tűnik.
2023. febr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
6: értelek és teljesen jogos amit mondasz (én is egyetértek azzal, hogy egy gyár munkahelyeket biztosít, és a keleti régió fejlesztéséhez szükség van ilyen munkalehetőségekre), de Magyarországon jelenleg, a törvényben foglaltak szerint demokratikus államforma van érvényben. Aminek a legfontosabb eleme a szavazás. Vagyis, mielőtt a kormány meghozna egy döntést, előbb népszavazást kell indítani. És ha a helyiek nemmel szavaznak, akkor ezt a kormánynak a törvény szerint tiszteletben kell tartania.
2023. febr. 22. 23:26
 9/39 anonim ***** válasza:
89%

#6

Szerinted anno a németek hány %-a szavazott Hitlerre ?

Ő is jót akart?

2023. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi a választ a kétharmadosnak szántam.
2023. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!