Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha százával veszítjük el a...

Progizo kérdése:

Ha százával veszítjük el a magyarokat a háborúban ukrán oldalon, akkor milyen alapon vádolnak minket oroszpártisággal?

Figyelt kérdés

[link]


"még a hazai közbeszédben sem esik elég szó arról, hogy „százával veszítjük el a magyarokat”.

Mi az áldozatok között vagyunk, ezt respektálnia kell Brüsszelnek […], Kijevnek és Washingtonnak is – mondta Orbán Viktor."


Tehát itt is, akárcsak a délszláv háborúban, magyarok százai harcolnak és halnak meg. Akkor milyen alapon éri hazánkat az a vád, hogy oroszpártiak vagyunk meg nem segítünk, holott az összmagyarság véráldozatot is hoz Ukrajnáért?



2023. febr. 24. 09:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Még a feltételezést sem értem...


megyek is megkérezni kirill pátriárkát, hátha ő tudja.

2023. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Ácsi! Minket? Engem, soha, senki sem vádolt még orosz pártisággal. Orbánt, már igen. De ő nem én vagyok!
2023. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Mi köze a két dolognak egymáshoz?

Akik magyarként ott elesnek, azok Ukrajna állampolgárai, akik a hazájukat ért támadás ellen harcoltak. Teljesen érdektelen, hogy milyen nemzetiségűek. Él ott többmilliós orosz kisebbség is; közülük valószínűleg a magyarokhoz képest sokkal többen halnak meg orosz fegyverektől, orosz katonák által.

2023. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön a kettő egymáshoz? Ha azt sugallom, hogy egy olyan háborúban halnak meg a magyarok, amit Brüsszel szándékosan meghosszabbít, és Ukrajna "kényszersorozza" (bacon szalonna) a magyarokat, akkor egy gyönyörűszép orosz narratívát tolok. Nem tudom, mi ebben a kínai.
2023. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#3.: "Akik magyarként ott elesnek, azok Ukrajna állampolgárai, akik a hazájukat ért támadás ellen harcoltak."


Az ukrán "hazának" ilyenkor jól jönnek, egyébként pedig ki akarja őket űzni a Magyarországtól elszakított szülőföldjükről.

Teljesen értelmetlen meghalniuk azért az országért, amely megszálló és anyagi-kulturális elnyomásban tartja őket.

2023. febr. 24. 11:05
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

"Teljesen értelmetlen meghalniuk azért az országért"


Ennek semmi köze az eredeti témádhoz.

2023. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatna drága Doktorminiszterelnökurad kérdező a haverjának, hogy hagyja abba a rakétázgatást és máris megoldásra kerülne ezeknek a százak magyarjainak problémája... vala
2023. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy 7-es mondja. Azok a magyarok mégiscsak azért halnak meg, mert Putyin megtámadta az ő országukat.
2023. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8.: "Azok a magyarok mégiscsak azért halnak meg, mert Putyin megtámadta az ő országukat."


A magyaroknak Magyarország a hazájuk és az országuk. Ebből tart egy darabot megszállva Ukrajna (Kárpátalját).

Miért lenne érdekünk egy olyan erős Ukrajna, amely amúgy sovén módon bánik a nemzetiségeivel, anyagilag és fizikailag elnyomva őket, köztük a magyarokat?

2023. febr. 26. 14:53
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

"Ebből tart egy darabot megszállva Ukrajna (Kárpátalját)."


Ja, hogy hülye vagy, ok.

2023. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!