Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar társadalom miért áll...

A magyar társadalom miért áll ilyen rosszul a pedofília jelentéséhez?

Figyelt kérdés

Én is elítélem alapvetően a szóbanforgó esetet, de azért bőven nem olyan súlyos, mint aminek beállítják.


Eleve a pedofil serdülőkor előttiekkel dug, magyarán 7 évessel mondjuk. Egy 15 éves fejlettség terén már kb olyan, mintha 18 lenne, nem serdülőkor előtti 7 éves. Égy érett 15 éves sokkal érettebb is lehet, mint egy éretlen 18 éves, fiatal nagykorú. Bezzeg ha 18 éves dug, azzal nem lehet baj, pedig sok 18 éves totál éretlen.


Másrészről meg ha egy 18 éves lefekszik egy 15 évessel, akkor senki se pedofilozza le, magyarán szólva a pedofília a magyar társadalom szerint tulajdonképpen egy korkülönbségi hányados? Ha van X év a két fél között, akkor onnantól pedofília? Eléggé sok 14-16 éves szexel aktívan, tehát magyarán igazából szerintük a pedofília a korkülönbség?


A pedofília tekintetében szerintük lényegtelen a fiatalabb kora, csak az idősebbé számít? Akkor ennyi erővel a 18 éves és a 70 éves kapcsolata nem pedofília? Ott még nagyobb is a korkülönbség, ott már az unokája is lehetne.



2023. febr. 24. 13:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A nagy korkülönbséget általában is elítéli a társadalom. Ha 18 éven aluli a fiatalabb, akkor érthető módon még inkább. Az meg más kérdés, hogy a törvény mit enged meg.
2023. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Ahh engedd el. Itt csak akkor vannak kiakadva a turbómagyarok, ha mindkét fél azonos nemű. Azzal nincs egynek sem problémája, ha egy átlag férfi 16 éves lányoknak küldi el a f*rkat üzenetben, amely szinte minden lánnyal megtörtént már. Az ilyen természetes nekik.
2023. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
#2: Butaság. Minden ismerősöm, akkor jobboldali, akár baloldali, elítéli a fiatalabb lányokra mozduló vén faszokat.
2023. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
A statisztikák nem ezt mondják 3-as. Kérdezz rá több Y generációs lány ismerősödre, hányszor történt vele olyan, hogy egy vadidegen férfi küldött képet neki a f*rkarol valamely közösségimédiás felületen.
2023. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
#4: És, attól, hogy van pár százaléknyi perverz vén fasz, aki a farkát küldözgeti, még nem jelenti azt, hogy a többség szerint ez rendben van.
2023. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Az ötösnél a pont, de a homár mosdat ezerrel.


Én értem, hogy 12 évesen kinéz 18-nak, de akkor se, mert van annyi eszem meg tartásom, hogy tudom, hogy gyerek.

Te is beteg pedofil vagy, ha ezt nem érted.

2023. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

Mert az emberek úgy általában szeretnek köpködni és okosnak meg felsőbbrendűnek tudni magukat. Ez meg pont a szerényebb értelmi képességűekre jellemző jobban, akik még akkor se fogadják el, hogy egy szavat rosszul használnak, ha elmagyarázod s belinkeled nekik.


Meg szerintem nagy szerepe van ebben a médiának is. A meleg tanársegédet is jóformán mindenhol pedofilnak állítják be, olyan hírcímet is olvastam már, ahol ezt állítólag ő mondta magáról, meg olyan cikket is, ami az efebofíliát egy nemrég kreált szóként állította be, hogy az említett "tanár" mentegetőzhessen.

Így meg ne várjunk csodát, s megvilágosodást...


Amúgy én pont ezen az oldalon láttam olyat, hogy egy 16-17 évest pedofilozott le valaki, mert lefeküdt a 13 éves barátnőjével. Szóval aki igazán sötét, annak még korkülönbség se kell.

2023. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A törvények értelmében 14 a beleegyezési korhatár (ellenkező nemű párok esetében, homoszexuális kapcsolatoknál valamivel több, ha jól tudom), de itt az is problémát jelent (azon kívül, hogy egy fiatalkorúval dugott), hogy az a diák az iskola egyik diákja volt, ahol dolgozott, és ott fennáll az a veszély is, hogy a diák csak egy jobb jegyért, vagy különböző előjogokért ment bele ebbe a helyzetbe.
2023. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

7.


Nem kell a mosdatás.

Ő maga írta le, hogy kiverte egy 13 éves képére.

Hoppá.

2023. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
B. Zsolt esetéről van szó? 40 évesen 15 évessel szexelni akkor is elítélendő, ráadásul mivel tanár-diák kapcsolat, valószínűleg törvénysértő is.
2023. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!