Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lepték el a mihazánkosok...

Mikor lepték el a mihazánkosok a gyakorit?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Úgy tudom, még a Jobbikból való kiszakadásuk előtt, még Vona Gábor néppártosodási ötlete előtt.
2023. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ahogy a jobbikból kiváltak utána.
2023. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem lepték el, csak átalakultak. Akik most mihazánkosak azok lehet tíz éve is itt voltak, csak akkor még jobbikosak voltak.


Egyébként az oldal összetétele kb a következő:

DK-s vagy egyéb ballib (Momentum, MZP, Párbeszéd stb) - 30-35% (ezek a leghangulatosabbak)

MiHazánk - 20-29%

Fidesz - 10-20%

Egyéb vagy semleges - 10-50%

2023. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

Nem tudom, de vicces hogy felpontozott válaszokban sírnak amiatt, hogy lepontozzák őket. :D


AMúgy nagyon változó, én azt veszem észre, hogy a Mi Hazánkosok hajlamosak arra, hogy oldalakon keresztül téjék itt as szájukat, többoldalas kérdések végefelé sokszor fel vannak szavazva, úgy hogy az első oldalon meg le vannak szavazva.


Illetve gyakran jelentgetnek kínos kérdéseket és válaszokat is, amiket aztán törölnek. Tudom, hogy most majd ide fognak jönni leírni, hogy "DE A ZUCKERBERG!", de akkor is ezt csinálják. Illetve ők szoktak csak nekem privát üzenetben irkálni olyanokat, hogy "megdöglesz zsidó/cigány/búzi" stb. Mások nem ennyire fanatikusak.

2023. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Van egy rossz hírem


Nem csak a gyakorit!:D

2023. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
nem leptük el! rengeteg baloldali van sajnos! DE terjeszekdünk! 26 ban pedig pár parlamenti helyet elveszünk :)
2023. febr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
#6 2 millió vs 300 ezer. Sok sikert. XD
2023. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

7

26 ban az már nem 300 ezer lesz, szerintem most sem az, és azt mondta 6-os hogy pár hellyel többet vesznek el.

Ez teljesen reális prognózis.

2023. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!