Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai diktátor lenne?

Toroczkai diktátor lenne?

Figyelt kérdés
Nekem nem úgy néz ki, mint aki a demokrácia mellett elkötelezett, véleményem szerint ha választást nyerni, uralkodna a magyarokon és gyűlöletkeltéssel mosná az emberek agyát, hogy éppen aktuálisan kit kell gyűlölni. Kb olyan lenne, mint Hitler vagy Mussolini...

2023. febr. 25. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, de az biztos, hogy demokratikusabb lenne, mint orbán vagy gyurcsány. Utóbbiak folyamatosan gyűlölködnek.
2023. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nektek ott van Orbán és Gyurcsány diktátorotok.
2023. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

orbán és gyurcsány mikor kampányolt akkor a problémákra nem kínált kész megoldást, Toroczkai ezzel szembe kínál!


gyurcsány és orbán látszik hogy nem tudnak kormányozni


Toroczkai nézetét és hozzá állása alapján viszont remek miniszterelnök lenne belőle!



Szóval nem érdekel mit mondtok róla, el lehet könyvelni érv nélkül nácinak meg úgy diktátornak hogy 1 percig nem volt kormányon, de jelenleg a problémákkal ő foglalkozik és nem a fidesz és a baloldal! szóval én ez alapján fogok szavazni :) akinek meg nem tetszik... hát ők mehetnek a farmra bégetni

2023. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy az, Gyurcsány Ferencen és feleségén kívül mindenki diktátor.
2023. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen mert nàci
2023. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!