Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyot csalódtam a Momentumban...

Nagyot csalódtam a Momentumban, hogy beállt ebbe az akkumulátor-ellenes bohóckodásba! Szerintetek mit tud belőle profitálni? Tud egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nem a debreceni beruházás, hanem általában a jövő technikájának az elutasítása - várható volt ez a lépés a fiatalok pártjától?

Jól átgondolták ezt a lépésüket?

Beállnak bohóckodni az ilyen mű-környezetvédő könyvdarálók mellé - a jövő ellen?!



2023. febr. 25. 16:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Mit csalódtál te a Momentumban. Ordit rólad, hogy fideszes propagandista vagy.
2023. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
Fideszes bohóc vagy, normális ember nem akar akkugyárakat.
2023. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

2 - csak normális ember akar akkugyárat!

Normális ember viszont nem lehet Fideszes!

Újat mondtam ezzel?

2023. febr. 25. 17:15
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

A legtöbb pártmókus az akkumulátor gyárakat akarja felhasználni a hülye politikai céljaihoz!

Ebbe esett bele a Momentum is!

Én meg a MH-ban csalódtam - nagyon nem állt jól nekik az a mezei tüntetés Debrecenben. Szembesülhettek azzal, hogy milyen piszokul kevesen vannak!

Kellett ez nekik?!

2023. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a Momentum nem lenne rászorulva ilyen ócska produkcióra.

De ez nem az akkugyáraknak szól, hanem a Fidesznek és Orbánnak: hol, ha nem Debrecenben? Ezt így, meg tudom érteni.

De Debrecenben ez kész pofára esés!

A Mi Hazánk Toroczkaival, és két busznyi bértüntetővel együtt voltak háromszázan - és ez inkább a szánalmas súlytalanság bizonyítéka, mint egy komolyan vehető ellenzői megmozdulás. Ugyanúgy jártak mint az LMP: ők is csak ordibálni tudtak, sem érveket, sem tömeget nem tudtak felmutatni.

Én is ettől a zsákutcától féltem a Momentumot!

Bődületes naivitás azt hinni, hogy a CATL nem fog megépülni: már le vannak szerződve a BMW-vel is, és a kecskeméti Mercedesszel is. Nincs kormány, amelyik pár száz fős hőbörgés miatt visszalépne 3 ilyen világcéggel szemben!

2023. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
31%

Egykutya ez mind.

Momentum együtt tüntet a Mi Hazánkkal... de jó lenne, ha ez egy összefogó nemzet kezdetét jelentené.

De félek tőle, hogy inkább bohózat!

2023. febr. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sem mindegy hogy mit csinál a Momentum, számomra ők a legvállalhatóbbak.

Szerintem is csak PR sz@rakodás részükről ez az ellenkezés, mert ha nem így van, akkor nagyon rossz politikát választottak: minden üzam csak annyira szennyező, amennyit megengednek neki!

A népszavazásuk szerencse hogy nem jött létre, mert azzal nagyon befürödtek volna! Én sem mentem volna el aláírni sem, és népszavazni sem.

Ettől eltekintve: hajrá Momentum!

2023. febr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

"Nem a debreceni beruházás, hanem általában a jövő technikájának az elutasítása"

Ha valaki azt hiszi, hogy itt a jövő "technikájáról" volt szó, akkor nagyon ostoba.

Ez kifejezetten környezetvédelmi kérdés és egyébként elég fontos, látva a gödi helyzetet. Szóval minimum elvártam, hogy szólaljanak fel ellene és minden kicsit is demokrata ugyanúgy elvárja.


#3

"csak normális ember akar akkugyárat!"

Normális ember pont, hogy nem akar a jelen feltételek mellett, mivel nem tartják be az előírásokat, ahogy a gödi esetben.


#5

"Bődületes naivitás azt hinni, hogy a CATL nem fog megépülni"

Elég ostoba valaki, ha azt hiszi, hogy erről szól.

A logikád szerint, ha nincs esélyük megnyerni a választást, akkor azon se induljanak el.

A politikus feladata az emberek képviselete, ha ezt nem teszik meg, akkor is ha itt pl. kevesen vannak, akkor is kötelessége ez, így viselkedik egy politikus. Amit leírtál az inkább a dk-ra és fideszre jellemző. Nyugodtan szavazz rájuk, mivel láthatóan neked az kell.


#6

"Momentum együtt tüntet a Mi Hazánkkal... de jó lenne, ha ez egy összefogó nemzet kezdetét jelentené"

Tekintve, hoyg a mihazánknak a nemzethez nem sok köze van, így ebben nem reménykednék.


#7

"nagyon rossz politikát választottak: minden üzam csak annyira szennyező, amennyit megengednek neki!"

Ezt pedig a kormány szabja meg, aki bizony megengedi, hogy nagyon szennyező legyen, szóval jó politikát választottak.

2023. febr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%

8 -"Ha valaki azt hiszi, hogy itt a jövő "technikájáról" volt szó, akkor nagyon ostoba."

Ha nem a jövő technikájáról, akkor mi a búbánatról beszélsz jógyerek?

"Ez kifejezetten környezetvédelmi kérdés és egyébként elég fontos, látva a gödi helyzetet. "

Göd ezelőtt 6 évvel épült - meglehetősen sz@r minőségben.

Azért, mert ott elqrták akkor, ezért ne is épüljön ezután semmi? Érdekesés "színvonalas" érvelés...

"A politikus feladata az emberek képviselete, ha ezt nem teszik meg, akkor is ha itt pl. kevesen vannak, akkor is kötelessége ez, így viselkedik egy politikus." - Mióta hígult fel ennyire a Momentum, hogy te is be tudtál férkőzni közéjük?!

Milyen alternatívát tudsz helyette ajánlani, "politikus"?

"Ezt pedig a kormány szabja meg, aki bizony megengedi, hogy nagyon szennyező legyen, szóval jó politikát választottak."

Mit enged meg te szerencsétlen? Az Unió előírásai kemények és egységesek!

Ha ezeknek nem felelne meg egy beruházás, akkor az nem épülhetne meg - és ez nem a kormányon múlik!

Nagyon el vagy tájolódva jógyerek! Amit itt előadtál, az nem több egy idióta önigazolásnál...

2023. febr. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%

Ezek beadtak egy olyan népszavazási kérdést, amiben leírtak egy napi vízfogyasztást, ami fölött nem épülhet gyár Debrecenben!

Igen ám, de ezzel az értékkel semmilyen élelmiszeripari gyár nem tudna működni, tehát alapból egy szakmaiatlan marhaság az egész - és akkor csodálkoznak hogy a VB. elkaszálja a hülye kérdést?!

(különben sem jött volna össze az aláírás száma!)

2023. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!