Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem sajnáljátok Márki-Zayt?

Nem sajnáljátok Márki-Zayt?

Figyelt kérdés
Eléggé elbánt vele a fideszmédia, kiforgatták a szavait, majmot csináltak belőle, a sok tájékozatlan pedig gonosznak hiszi. Pedig talán eddig ő a legtiszességesebb magyar politikus, ezt a Hódmezővásárhelyen élő rokonaim is megerősítették. A korrupt fideszes polgármester után megváltás Márki-Zay...

2023. febr. 25. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Politikus, elvileg, benne van a fizetésében, hogy karaktergyilkolják. Nem kell sajnálni, ha nem képes felállni akkor annyi neki.
2023. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Besározza a kereszténységet. Sajnos belekeverte az egyházat a politikájába.
2023. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 konteós ***** válasza:
85%
igen, szoktam a facén hallagatni tényleg nem olyan hülye mint az összevágott videókban + gondolom tanult is a hibáiból
2023. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Hát nagyobb Fidesz győzelmet hozott össze mint Gyurcsány Ferenc az Őszödi beszéd után. Ez azért sokat elárul a politikai tehetségéről.
2023. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Akkor én is megsajnáltam, amikor látványosan cserbenhagyták a szövetségesei a választás napján. Nagy összefogás volt. A lejáratás miatt azért nem, mert ő meg a Mi Hazánkról terjesztett hazugságokat.
2023. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Nem.

És tudod miért nem, mert egy érett politikus ilyen hülyeségeket nem beszél.

Ergo MZP teljes mértékben magának köszönheti, ami vele történt, ráadásul beszállt Gyurcsány hajójába, ami már önmagában is ökörség!!

Ki kényszerítette, hogy állandóan félreérthetően kommunikáljon???

2023. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk a Mi Hazánk lejáratja saját magát, nem kell ahhoz segítség 😂
2023. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Ez inkább MZP-re igaz.
2023. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fogalmazott félreérthetően, csak a lakájmédia így vágta össze. Orbán beszédét is össze lehetne vágni úgy, hogy pont az ellenkezőjét mondja, mint ami valóban elhangzott...
2023. febr. 25. 17:01
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Volt ilyen összevágás is, de volt, ami önmagában hülyeség volt. Például hogy egyedül Orbán felel a háborúért.
2023. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!