Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a hazugság a nyugatról?

Mi ez a hazugság a nyugatról?

Figyelt kérdés
A kelet-európaiakat (magyarokat) bevándorlónak tekintik, sosem fogadják el, megalázzák, kicsúfolják, stb... Ezzel szemben a migrikért (négerek, arabok) rajonganak, sőt feladják nekik a saját hazájukat, ők irányítanak, stb... Ez a legújabb fidesz-propaganda?

2023. febr. 25. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ezt eddig csak tőled hallottam kérdező.
2023. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert minket gonosznak rasszistának tartanak a sötétbőüek meg alapból nem is lehetnek rasszisták sőt tőlünk akarják megvédeni a migránsokat.
2023. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Ezzel hülyitik a fideszkomcsikat.

De hogy válaszoljak is, igen, pk annyira hülyék, hogy ezt is beveszik.

Nem beszélnek nyelveket, és azt szeretnék, ha mások mondanák meg, hogyan éljenek.

Ilyen a magyar paraszt.

2023. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy bevándorlónak tekintik, mégis minek tekintenék őket? Tősgyökeres britnek? Viszont egy régen ott élő indiai család már miniszterelnököt is adhat náluk.


Próbálj tájékozódni, kérdező, ostoba fideszezés helyett.

2023. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Valójában a magyarok ilyenek. Amikor Budapesten éltem és megtudták, hogy külhoni magyar vagyok, akkor egyből lerománoztak, meg jött a "a szőröstalpú románok miatt sz*r az egészségügy, mert a gonosz Orbán nekik szórja a pénzt" meg hasonló szövegek. Meg sokszor megkérdezték, hogy migráns létemre hogyan tudtam ilyen szépen megtanulni magyarul stb.


Szóval pont a magyarok ilyenek.

2023. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg így van. Inglisztán is a kelet-európaiakra kihegyezve indította a brexitet.
2023. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

#6


Köszönjük ezt meg a perui indián felebarátainknak

2023. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4 Azért egy gazdag indiai családbol lehetet miniszter nem a getobol.
2023. febr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennek mégis van némi iróniája. Jó kis fricska ez a büszke angoloknak.
2023. máj. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!