Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk az valóban szélsős...

A Mi Hazánk az valóban szélsőséges párt vagy csak egyes szavazóik azok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 19:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
37%
Hát, szerintem még mindig jobb egy szélsőséges szavazó, mint egy birka! :XD
2023. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
80%
#11 A kettő nem zárja ki egymást.
2023. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
6%

"de a vezetőjük mindenféle lapos Földes szintű kontetot terjeszt a videóiban."


Még mindig jobb, mint lopni...


Valahogy az ország kirablása, tönkretétele nem zavar senkit.


Érdekes mód csak azt veszik észre, ha valaki oknyomozó videókat rak ki olyan konteókról, amelyekről kiderültek, hogy igazak...

2023. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
15%

12: igazad lehet!


Te már csak tudod! :)

2023. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
65%
#14 Igazam lehet, mivel ez a tény nem rajtam múlik. A világtörténelem tele van szélsőséges birkákkal.
2023. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
38%

Összességében igaz az, hogy mindegyik párt szidja a többi párt szavazóit/támogatóit. Ha egy komoly (vagy éppen lényegtelen) kérdés vetődik fel, egyből a saját álláspontjuk, na meg a támogatóik az igaz magyarok, a többi kb hazaáruló, idióta.

Én is Mi Hazánkos vagyok. De nem értek mindennel egyet velük. Azzal egyet értek, hogy talán érdemes volna a magyar élelmiszeripart, növénytermesztést felvirágoztatni. Közben meg esetleg a kisembereket támogatni, pl földosztással, szemben a sokcsomó hektáros, milliárdos szemétládákkal. A fizetéseket mindegyik párt emelné, szóval erről nem beszélnék. Most a debreceni akkumulátor gyár is terítéken van már egy ideje. A MH már jóval hamarabb is dobott fel yt-ra videót a témában. Az igaz, hogy sok munkahelyet létrehoz, és az ágazatban fellendülés lesz. De azt is mondták, hogy a terület, ahol ez az üzem van, kb MO egyik legjobb minőségű földjével rendelkezik. Az élelmiszer mindig kelleni fog. Akkumulátort sem fogunk tudni zabálni, bármennyire is szeretnénk. Lesz pénzünk? De a föld elb.szódik, ott már nagyon nem lehet semmi érdemlegeset termelni. Biztosan találhattak volna kevésbé értékes földterületet is. De nem, nekik ez kellett.


Sok tekintetben szélsőséges. De azért, mert az emberek már a jelenlegi állapotokat veszik normálisnak. Aki valahogy változtatni próbál ezeken, valami szélsőséges dologgal próbálkozik, az már: úristen, ez lehetetlen, ez csak kamu, hülyeség. Mert ilyen nincs és nem is lehet. Minden politikus hazudik. Ezek "nácik", szóval ők sokkal rosszabbak, mint akik most vannak. Kész, ennyi elég is. Jó lesz a mostani szar. Rossz az íze, nem is néz ki jól, de legalább kapunk valamit. Orbánéktól csurran-cseppen egy kevéske. De a baloldal sem jobb. Ők a természeti hatásaiba kötnek bele az üzemnek. Nem tudom mi a helyzet, de szerintem lehet ügyeskedni a számokkal úgy, hogy kijöjjenek a dolgok határértéken belülre. De ha mégis minden klappol, akkor is jobb az üzem, mint a termőföld? Én nem vagyok földműves, de a földre mindig szükség lesz.

2023. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
35%

"jobb az üzem, mint a termőföld? Én nem vagyok földműves, de a földre mindig szükség lesz."


Így igaz!


Én sem értem, hogy hogy lehetnek annyira hlyék az emberek, hogy a pénz elvette az eszüket és nem gondolkodnak a vezetők józanul és ahelyett, hogy felvirágoztatnák a hazai mezőgazdaságot, a hazai ipart és önellátóvá tennék hazánkat, inkább kiszolgáltatnak minket mindenkinek - hová vezet ez a rabszolgaság!!?


Én maximálisan egyetértek a Mi Hazánkkal és nagyon csodálkozom, amikor valaki szerint szélsőséges ma a józan gondolkodás..!

2023. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
15%

Hát igen, a birkasághoz képest valóban elég szélsőséges lehet.


Nem szeretik ma azt, aki gondolkodik. Ez van!

2023. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=Y-wkai_sd_M


Tessék, csak hogy képben legyetek!

2023. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
35%

"jobb az üzem, mint a termőföld?"

Határozottan. Sok ezerszer jobb. Most magától az aku gyártól függetlenül. Egységnyi területű termőföld sok ezer év alatt se termel meg annyi hasznot, mint egységnyi területű üzem pár év alatt.

Hazánk területét leosztva a lakossággal azt kapjuk, hogy kb 1 hektár jut fejenként, úgy, hogy nem vontuk le az erdőket, városokat, utakat, tavakat stb. 1 hektáron átlag kb 5 tonna búza terem annak értéke a mostani magas árak mellett is max 2000 dollár kb 700.000 Ft és akkor nem számoltunk semmijen termelési költséggel, pedig van, nem is kevés.

21.századi életszínvonal 9-10 millió embernek ekkora országban egyszerűen nem hozható ki mezőgazdaságra építő gazdaságból. Lehet fejleszteni az élelmiszer ipart, kell is fejleszteni az élelmiszer ipart. De az nem hozza el a Kánaánt. Pár hektár fölterület mezőgazdasági termelésből való kivonása meg főleg nem teszi tönkre a magyar mezőgazdaságot. Ezen fölös siránkozni.

Ami az aku gyárat illeti? Vannak aggodalomra okot adó dolgok, de valahogy senki nem azért lobbizik, hogy azok legyenek megoldva. És ebben a kormány is ludas, ő is inkább titkolózik, asztal alá söpri az értelmes felvetéseket is. Ahelyett, hogy megnyugtatni próbálná a kedélyeket pl környezetvédelmi előírások és birságok drasztikus szigorításával.

2023. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!