Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk az valóban szélsős...

A Mi Hazánk az valóban szélsőséges párt vagy csak egyes szavazóik azok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 19:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Még a fidesznél is rosszabbak ha szélsőségességről van szó. 1 normális szavazójukkal sem találkoztam még.
2023. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%

Hát szerintem elég nagy baj, hogy ma "szélsőségesnek" tartanak egy pártot pusztán azért, mert a hazát és a magyar nép érdekeit képviseli..!


Nem így kellene minden pártnak ?!

2023. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem a magyarok és a haza érdekeit képviselik, csupán a saját szélsőséges és szemellenzős ideológiájukat követik. Aki magyar és magyar között gyűlöletet kelt a legkisebb jóindulattal sem mondható rá, hogy a magyar emberek érdekeit képviseli.
2023. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
30%

Végre van egy párt, amelyiknek jó a programja (meg van egyáltalán programja..), szimpatikusak, előremutatók, hazafiak és erre jön egy csomó birka, aki leszélsőségezi, lefasiztázza, lenácizza őket ahelyett, hogy végre örülnének egy alternatívának, új színnek, új lehetőségnek, pozitív változásnak a hazai politikai palettán...


Á, nektek semmi sem jó! :(

2023. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Először is tudni kéne mi számít szélsőségesnek, régen a fasiszta ideológiát, terrorizmust stb sorolták ebbe de ma már az is szélsőségesnek számít ha valaki kimondja hogy cigánybűnözés.
2023. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
#4 Semmi új nincs bennük. Ugyanazt a nyilas baromságot tolják, amit előtte a Jobbik és még előttük a MIÉP. Ha ez neked új, akkor még nem töltötted be a 18-at.
2023. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%
szerintem szélsőséges/veszélyes szavazói a fidesznek és a DK nak vannak
2023. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%
#5 Szerencsére az MHM-esek kiállnak a Budaházy féle terroristák mellett is, szóval jogos a jelző.
2023. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%

"Aki magyar és magyar között gyűlöletet kelt"


Én nem hallottam még őket gyűlöletet kelteni, ellenben rávilágítanak fontos dolgokra: pl. hogy nem kellene a közintézményekbe LMBTQ propaganda meg zászló..., meg hogy tenni kellene már valamit a cgóbűnözés ellen is.


Miért baj az, hogy valaki végre a normális magyart is védeni szeretné és a hagyományos és normális értékrendet ?!


Aki nem bűnöző, annak nincs mitől tartania.


De jelenleg a bűnözőknek meg a pedofil tanerőknek vannak jogaik, sajnos!

2023. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudok nyilatkozni az összes politikusáról, de a vezetőjük mindenféle lapos Földes szintű kontetot terjeszt a videóiban. Komolyan fáj hallgatni azt a sok sületlenséget, amit mond.(már nem is teszem)

A gazdasági elképzeléseikről meg nem tudom eldönteni, hogy komolyan gondolják-e amiket mondanak így a 21.században, vagy ez csak valami kisgazda párt paródia akar lenni.

2023. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!