Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy akarnak úgy a fideszes...

Hogy akarnak úgy a fideszes gyermekvédelmet, ha a fideszes megrontó lásd Kaltea, katolikus papok, Fohsz tivadar a jó megrontók aki meg ne adj isten baloldali meg a rossz? Miért nem zavarja a fideszes megmondókat az előbbiek tevékenysége?

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 00:37
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
35%

29


Látom nem tiszta, hogy a Labrisznak az LMBTQ közösség egy tagjától kell elhatárolódni. Vagy ebbe belesajdulna a kis értékrendjük...már ha van? :)

2023. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
17%

30-as, ravasz kis hazudozó vagy, tipikzs fideszes!


Te is pontosan tudod, hogy nem ezt a beteg hülyét, hanem A TANÁROKAT, a tüntetőket és a normális melegeket mentik fel JOGOSAN azok, akik elhatárolják ezt a pedofil pedagógus-asszisztenst tőlük!


Ti pedig azért hazudjátok következetesen tanárnak, tüntetés- és pride-szervezőnek, hogy általa olyanokat sározzatok be, akiknek semmi közük az ő bűneihez, cselekedeteihez!


Undorító a fideszes tábor. Normális ember ilyen dolgokkal nem próbál befeketíteni ártatlanokat.

2023. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
24%

31 Látom nem tiszta, hogy ilyen alapon a KDNP-nek és minden egyes keresztény szervezetnek is el kellene határolódni a pedofil papoktól (akkor is, ha nem a párt tagjai), mint a keresztény közösség tagjaitól.

Vagy ebbe belesajdulna a kis értékrendjük...már ha van? :)

2023. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
27%
32 Bitét kizárólag a Pedofidesz törvényei mentik fel, amelyek tükrében sajnos nem bűn szexre rávenni 14-18 éves gyerekeket. Ez a Pedofidesz érdeme, ők hozzák a törvényeket 13 éve ebben az országban!
2023. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%

33


Engem ez hol érdekeljen, amikor nem vagyok vallásos, és meg sem vagyok keresztelve? Hmm?

Egyébként nem találod cukinak, hogy sem az LMBTQ és a hozzájuk köthető egyéb emberek, sem pedig a KDNP nem akar elhatárolódni sosem? Nahát, csak nem ugyan olyan férgekkel van tele mindkét banda? :)

2023. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
55%

35 Mi az, hogy "Fogd be a szád"? Te kinek képzeled magad?


Ahogy neked jogod van összeirkálni ide minden hazugságot, úgy nekem is jogom van az igazat leírni!


Mellesleg én nem pedofiloztem le az összes fideszest, sem az összes papot, diplomatát stb. Te viszont többször is hazug általánosításokat írtál, még rám is rám fogtad, hogy mentegetem ezt az állatot - pedig ez hazugság.

2023. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy ez a jobboldalra jellemző dolognak tűnik inkább. Nemcsak a Pedofidesz és a KDNP hanem a Mihasznák Mozgalom is ilyen:


[link]

2023. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
54%

36


Nem írtam olyat, hogy "fogd be a szád" a 35-ös válaszomnál.

2023. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
71%
38 mert te a 36-os voltál, csak a moderátor törölte az eredeti 35-öst, amiben viszont benne volt - egyéb cifraságok mellett - a "fogd be a szád" is!
2023. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

39


Ám legyen, de a tartalom kényege nem arra volt kihegyezve.

2023. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!