Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért olyan dolgokk...

A magyarok miért olyan dolgokkal foglalkoznak, ami az ő életükre valójában nincs is kihatással?

Figyelt kérdés

Pl. a magyar ember rettenetesen fel tud háborodni ezeken a homo-, transz-témákon, ha egy ismert ember coming out-ol, vagy ha egy eredetileg fehér karakter fekete színésszel játszatnak el stb. A fidesznek kb. csak annyit kell mondania, hogy itt nem lesznek migráncsok meg nemváltó óvodások, és nyert ügyük van.


Az embereket miért nem érdekli, hogy nálunk a legnagyobb az infláció, hogy recesszió van, hogy az EU legutolsói vagyunk?


Most mi a fontosabb, hogy Béla ne nevezhesse magát Beának, vagy hogy ne dögöljünk éhen? Nekem attól miért lesz jobb, hogy Béla Béla marad?


Az is vicc, hogy a Borkai k rvázása megért egy lemondást, de a Pegazus-ügy, vagy Szijjártó jachtozása nem....



2023. febr. 27. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

Miért, rád milyen hatással van az, hogy min utazik Szíjjártó?


Az EU utolsói ügyében meg olvasd el ezt:


"Az uniós növekedési rangsorban is előkelő helyen szerepel a 2022-es magyar GDP-növekedés – kommentálta Varga Mihály a Központi Statisztikai Hivatal adatait az uniós pénzügyminiszterek tanácskozása előtt Brüsszelben. A tárcavezető hangsúlyozta: Magyarország annak ellenére növelte gazdasági teljesítményét, hogy továbbra sem jutott hozzá a neki járó helyreállítási forrásokhoz.


2021-ben 7,1 százalékkal, tavaly 4,6 százalékkal erősödött a magyar gazdaság, és azon dolgozunk, hogy idén is elkerüljük a recessziót – hangsúlyozta Varga Mihály. Mint mondta:


bár az utolsó negyedévben 0,4 százalékos lassulást mértek, ez enyhe és átmeneti mérséklődés, az idei évben már folytatódhat a növekedés.


„A magyar gazdaság teljesítményének az alapja a munka: az elmúlt évtizedben 1 millió új munkahelyet teremtettünk, a foglalkoztatottak száma meghaladta a 4,7 milliót” – ismertette Varga Mihály, kiemelve, hogy a magyar munkanélküliségi ráta az egyik legalacsonyabb Európában, 4 százalék körüli.


A hatodik legmagasabb növekedés

Gazdasági válsághelyzetben is kivételesen teljesített a magyar gazdaság – jelentette ki keddi közleményében Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter a KSH legfrissebb jelentését kommentálva.


A Központi Statisztikai Hivatal adatai szerint 2022-ben 4,6 százalékkal nőtt a GDP, ami a legjobban teljesítő országok első harmadába tartozik az Európai Unióban. Ez azt is jelenti, hogy a rendszerváltozás utáni időszak hatodik legmagasabb növekedését produkálta a magyar gazdaság – hangsúlyozta a miniszter.


A 4,6 százalékos gazdasági növekedés a V4-országok között a második legnagyobb bővülést jelenti (szorosan Lengyelország mögött), miközben a válság ellenére is megmaradt a növekedési többletünk, hiszen az EU (3,6 százalék) és az eurózóna (3,5 százalék) átlagát is felülmúlta a magyar gazdaság bővülése. Ráadásul a zsinórmértéknek tekinthető német gazdasági növekedésnél (1,9 százalék) két és félszer jobban nőtt a magyar gazdaság teljesítménye.'


[link]

2023. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

"A magyarok miért olyan dolgokkal foglalkoznak, ami az ő életükre valójában nincs is kihatással?"

"Az is vicc, hogy a Borkai k rvázása megért egy lemondást, de a Pegazus-ügy, vagy Szijjártó jachtozása nem...."

Na akkor most tessék gondolkodni egy picit!

2023. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

#1-2


ne legyetek már ennyire féleszűek


amíg az ilyen borkai-félék a magyarok adóforintjain dőzsölnek, addig teljesen jogos az átlag polgár felháborodása

2023. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Miért, rád milyen hatással van az, hogy min utazik Szíjjártó?"


Egyrészt: Te mit csinálnál a beosztottaddal, ha az azt hazudná, hogy dolgozik, közben meg henyél? Csak mert Szijjártó - hiába urizál - egy népszolga.

Másrészt nyilvánvalóan egy NER-csicska pénzzel való kitömése van a háttérben. Tehát az én pénzemből is henyélt.

2023. febr. 27. 11:06
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

"Tehát az én pénzemből is henyélt."

Lol. Te meg a munkáltatód pénzéből élsz ezek szerint?

2023. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5


Kicsit más a két helyzet. A népszolgáknak a nép érdekében kellene munkálkodniuk.

2023. febr. 27. 11:13
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

#6

Neked is annak érdekében kellene, aki neked munkát ad. Te vajon mennyire teszel így? Na ugye?!

2023. febr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
6: Szíjjárónál jobb külügyminiszterünk még nem volt. Csak prolik csámcsognak azon, ha időnként hajózik egyet.
2023. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

5


"Lol. Te meg a munkáltatód pénzéből élsz ezek szerint?"


Ha valaki alkalmazottként dolgozik,akkor meglepő módon a munkáltatója fizet neki.A dolgozó magát az idejét az erejét adja bérbe a pénzért.Azonban fizetésként valószínűleg csak a töredékét kapja annak mint amennyit rajta keresnek.

2023. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, amikor Béla átnevezi magát Beának és úgy néz ki, mint Bea, akkor te gyanutlan férfi még esetleg jól meg is nézed magadnak. Aztán megtudod, hogy Bea valójában Béla és akkor úgy érzed magad, mint akit átvertek, akinek az érzéseivel tréfálkoztak és legszívesebben vasvillát állítanál Bélába.

Béla egy csalódás.

Azért, hogy te na akarjál vasvillát állítani Bélába, azt úgy előzik meg, mint ahogy a drogtúladagolásokat is szokták. felhívják a figyelmet arra, hogy a drog rossz. Értem?!


A kurvázás pedig ugyanolyan, mint a drog. Függőséget okoz, elszegényíti a családokat és támogatja a szervezetbűnözést. De persze azt lehet legálisan csinálni, ha jól tudom vállalkozás formájában. Ilyenkor az örömlány az államnak dolgozik és adóforintot teremt. Legális drog pedig a cigaretta és az alkohol.


Az infláció fő okozója a feketekereskedelem. Elnyeli a pénzt. Transzi béla pedig egy csaló, mert farokkal született. A melegek pedig sosem voltak közkedveltek, csak bizonyos köreikben. Nem kell, hogy ezt tanulják el gyermekeink és azt gondolják, hogy normális. Nem az, hiába pedálozik az LMBTQ, születéskor mindenki megkapja a tiszta lapot és újjászületéskor is, amikor Krisztus megérinti. El lehet dönteni, hogy folytatják e a fajtalanságokat vagy pedig inkább odaadják az Úrnak, hogy az valami nemesebb ügyet adjon a báránynak.


Azok pedig, akik kiskapukat nyitogatnának példáúl a börtönökben és a sportokban a szexuális normálatlanságuk miatt, nem tudnak ilyen módokon csalni.


Én hetero vagyok, elváltam. vannak vágyaim, de nem hell nekem se asszony, sem férfi, hiszen az úr gyermeke lettem, aki nekem azt mondta, mivel gyermekem született az asszonyomtól, noha ő egy lezbikus életmódot választott utánnam legfeljebb őt vehetném el újra. Vagy senkit. nekem nem esik nehezemre a senkit választani, ha az exnejem játsza is a lezbikust. Ez van. Gyújts egy cigit, bonts egy sört és lazulj el. Hátradőlhetsz kérdező, hiszen téged sem fenyeget semmi sem. Ez Magyarország. isten országa. Akinek nem tetszik, az elmehet nyugatra vagy keletre. Nincsenek nagyon határok sem. Aki pedig küzdeni akar és csatározni, azt várja az ukrán daráló.

2023. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!