Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti mit gondoltok...

Fideszesek, ti mit gondoltok arról, hogy Orbán Viktor folyamatosan összemossa a pedofilokat a genderkérdéssel?

Figyelt kérdés
A parlamenti felszólalásában is arról beszélt, hogy növekszik a pedofil esetek száma és ez ellen fel kell lépni majd rögtön hozzáteszi, hogy a gender a gyermekekre leselkedő legnagyobb veszély. Most akkor a pedofília a legnagyobb veszély vagy a gender? A kettőnek mi köze van egymáshoz? Az egyik egy súlyos bűncselekmény (btk. szabályozza), a másik meg a nemekkel foglalkozik.

2023. febr. 27. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
96%
A fideszese már tudják, hogy ez a követendő út (el is tanulják a miniszterelnöktől), csak nyíltan és egyértelműen nem beszélni, hanem annak csupán a látszatát kelteni.
2023. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
82%

#9 Szóval hülyék vagytok, és azok is akartok maradni. Ok.


Csak akkor maradjatok ki a diskurzusból.

2023. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
17%
10 Én egyébként egy genderelőadásban azt hallottam, ha nem a klasszikus hetero az ember hanem X fília is bejátszik már a gender egy fajtája, tehát igaza van Orbánnak. Főleg hogy a 11 évest is mesimerte ami pedofilia a tanár LMBTQ-s tehát genderes. Sakk matt
2023. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
18%

12# Szóval hülyék vagytok, és azok is akartok maradni."


Azért mert kitaláltok mindenféle krált áltudomános maszlagot még nem lesz az hülye, aki nem ismeri naprakészen.

2023. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:

#13

Oké, hogy beismerte, hogy pedofil, de ugyanígy egy heteroszexuális ember is lehet az. Mondom kb. egy héttel utána derült ki, hogy egy pasi egy 13 éves lányt rontott meg. Vagyis nincs összefüggés a pedofíliája és az LMBTQ közösséghez tartozása között mert BÁRKI lehet pedo. Ez a lényeg.

2023. febr. 27. 18:54
 16/73 anonim ***** válasza:
47%
15 akkor az a hetero is pedofil. És?
2023. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 A kérdező kommentje:
És pont ezért nem kéne a genderkérdést összekeverni a pedofíliával. Mert a kettő teljesen külön dolog.
2023. febr. 27. 19:01
 18/73 anonim ***** válasza:
70%

#9


"Most én kívülállóként annyit mondok Orbán védelmére, hogy mi heterok nem ismerjük a genederizmus és az LMBTQ pontos defínicióját..."


Mit nem lehet ezen ismerni? Kismillió helyen le van írva.

Az, hogy ti ostobák vagytok ahhoz is, hogy utánaolvassatok, ne a rendszer hibája legyen már.

2023. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
14%
17 ők mondják hogy annak egy változata
2023. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
21%

Lehet hogy nem törvényellenes ha egy 40 éves férfinak egy 15 éves fiúval van viszonya, de számomra ellentond minden társadalmi normának és elítélendő. Lehet hogy a gender őrülteknek ez a nemi szabadság csúcsa nekem hányigerem van tőle.

Én szigorítanám a törvényt hogy ilyen ne forduljon elő.

2023. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!