Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Átlagembernek mi értelme van...

Átlagembernek mi értelme van órákig politizálni?

Figyelt kérdés

Ők nem érzik, hogy teljesen fölösleges? És azt az időt fordíthatnák értelmesebb dolgokra is.

Persze az ember legyen tájékozott a helyzettel, amiben él. De sose értettem ,mi jó abban, amikor órákig elemezgetik, hogy mit mondott XY. Nagy beleszólásunk úgy sincs pl az inflációba, vagy a benzin árába. Akkor meg minek ezen pörögni minden nap?



2023. febr. 28. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az a kedvencem, amikor azt hiszi, hogy járni fog keksz , ha belekeveri Orbánt 😂😂😂
2023. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Mert kemény dolog. A férfivévállás első lépcsőfoka.
2023. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
1! Ha tudsz úgy politizálni, hogy nem hozod fel az aktuális miniszterelnök nevét, nos minden elismerésem!
2023. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Semmi.
2023. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 Mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy ne értsd, hogy egy politikai diskurzusban miért kerül elő a 12 éve hatalmon levő, évek óta rendeleti kormányzással rendelkező minsizterelnök neve? Győzikéről kéne talán helyette beszélni?
2023. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagembernek lenne a kötelessége politizálni, ugyanis a politika jelentése eredetileg: közügyek. Vagyis minden ami az átlagembert érinti. Így is elég baj, hogy a magyarok többsége szar.k mindenre és megelégszik azzal, hogy négyévente leszavaz a Fideszre, reménykedve hogy ezúttal más lesz, úgy hogy semmit sem változtat.
2023. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Én azért hozom szóba, mert nem tudnék barátkozni olyan valakivel, aki más véleményen van, mint én a politikában is.És amíg nem ismerem meg az illetőt, hát csak kell valahogy tájékozódnom az illető felől ilyen formában is.
2023. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 after stroke ***** válasza:
Kb annyi értelme van, mint ezen az oldalon 25-ikként válaszolni, amikor már kéttucatnyian megtették előtted.
2023. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!