Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy ilyen velejéig korrupt...

Egy ilyen velejéig korrupt országban mi értelme van karrieren gondolkodni?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 16. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy! Nagyon is! "Törvényesen" és "tisztességesen".
2023. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Kérj tanácsot tőle:

[link]

Vagy ha nincs hozzá kedved, hagyd el az országot és irány Brüsszel! Eva Kaili örömmel ad felvilágosítást (ha elmész hozzá a börtönbe, beszélőre)... :)

2023. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 árokpart ***** válasza:
96%
2-es Magyarán pártoktól függetlenül az egész rendszer kompletten korrupt.
2023. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább ma már a társadalommal van gond, mert 1989 óta senki, azaz senki nem állt ki a mellett, hogy ennek vége legyen, hanem inkább a magyar társadalom ugyanúgy továbbra is benne van a kisebb stiklikben, a régi, lenézett parasztos "URamm-bátyám" viselkedésben.
2023. febr. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha karriert akarsz, az csak fidesz pártagságon keresztül lehetséges. Be kell lépned, vagy semmire nincs esélyed. Pont mint ahogy kommunista diktaturában a kommunista pártba kellett belépni.

Itt van jo példának Győzike, aki egy abszolut DUPLANULLÁS PRÍMÍTÍV ÁLLAT, senkiházi celeb. Ahogy belépett a fideszbe, azonnal agyonsztárolt szupersztár lett. Már saját stadiont kapott, ahol kedvére feléphet amikor csak akar.

2023. febr. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak a lúzerek nyafognak, hogy nem tudnak karriert építeni.
2023. febr. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Én 30 éves koromig -ami 2014-ben volt-, bár kacérkodtam a külföld gondolatával, otthon éltem. Úgy voltam vele, hogy nekem jó a lepattanó, megpróbálom kihozni a helyzetből a legjobbat, keresem a saját lehetőségeimet, ami nálam azt jelenti, hogy sosem akartam a kapcsolataimból karriert vagy pénzt csinálni, sosem akartam megalkudni, vagy beállni valami mellé, mögé, hanem voltam annyira idóta, hogy önerőből, saját kútfőből akartam boldogulni. IT-s végzettséggel, fluent English-el, 2014-ben adtam fel az országot véglelg. Egyszerűen béna voltam Magyarországhoz. 2013-14 közt, legalább 200 helyre küldtem el az önéletrajzom, nem viccelek, tényleg legalább 200 helyre. Dolgozni akartam, pénzt keresni. Akkor még nem volt diplomám, és vagy azért nem vettek fel, mert nem volt papirom, vagy, mert, már a szakmai érettségimmel is túlképzett voltam nekik, vagy kerek perec megmondták, hogy mivel bejárós lettem volna Budapestre, nem akartak bérletet fizetni. A 200 helyből, 2014-ben a maximum, amit ki tudtam hozni egy 120.000 nettó fizetés, cserébe napi 12 órás meló, heti 1 szabadnappal. Ez után mondtam azt, hogy köszönöm, nekem ebből az országból elég, azt éreztem, hogy az ország nem akar engem, nem akar nekem normális életet biztositani.

Azóta, már a 2. országban dolgozok külföldön, pénzügyi, multis karrierem lett, jövőre akarunk házat venni valahol a feleségemmel, ha egy kicsit normalizálódik a piac és eszem ágában sincs hazamenni, mert semmilyen változást sem látok pozitiv irányba, sőt, egyre rosszabb.

2023. febr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pár terület, amit átsző a belterjes politikai korrupcuó.

Ott lehet hogy egy 60 iq-s fideszes aranyifjút fognak beültetni helyetted, annak ellenépre hogy 1000x alkalmasabb lennél. De ez szerencsére csak kivétel. A legtöbb helyen ahol elengedhetetlen a magas szintű szaktudás, ott kevés lesz az, hogy valamelyik fidesztálib gyereke az illető.

2023. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A velejéig korrupt EU vezetésében?


Az nem ország, bár velejéig korrupt rendszer szinten az a vezetés, az igaz.


Egy részük a keleti olajvilág érdekeiben van korrumpálódva,

..míg a többiek nagyobb részben az amerikai bankárvilág spekulánsainak vannak a kezében, Ursulától kezdve,


...hosszú lenne a névsor, akik idegen érdekek mentén irányítják Európát a benne élők kárára, mert

mindig van nekik a benne élők érdekeinél fontosabb szempont, már jó évtizede...

2023. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9es, csak azt nem értem, hgoy ebben a velejéig korrupt EU-ban, hogy a fenébe lehet, hogy egyből lecsukják azt, akiről kiderül, még a mi szent földünkrön kitüntetést kap érte az illető?
2023. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!