Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök neki, hogy a kutatás...

Örültök neki, hogy a kutatás szerint a Mi Hazánk a legnépszerűbb párt a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 28. 11:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Én csak annak a kutatásnak hiszek, amit én rendelek meg.


"de ennél is érdekesebb, hogy miközben a többi közvélemény-kutató cég sokszor a hibahatáron túl is mellélőtt a tavalyi választás eredményeivel"


TEhát akkor hülyék voltak, de most biztos igazuk van. Ok.

2023. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
A kuruc.info-n érdekes is lenne, ha a Mi Hazánkon kivül mást pártot hoznának ki győztesnek.
2023. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

Ez marha jó cikk, hogy úgy hazudik, hogy konkrétan a cikkben levő grafikon cáfolja az állítását.


"A nemzeti pártot csak a Magyar Kétfarkú Kutya Párt tudta megszorongatni 19 százalékkal"


Aztán ránézel a grafikonra és látod, hogy nem a Kutyapárt szorongatja 19%-kal a nemzeti pártot, hanem a liberális Momentum. Bár gondolom aki Kurucinfót olvas az úgysem tud értelmezni egy grafikont, az meg még kevsébé érdekli, hogy mi a valóság.

2023. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
19%
Valaki nem rendelné meg nekem a "Zsidók és bolhák: politikailag inkorrekt tényel és vélemények" illetve a "Nyilasfóbiások és Horthy-imdáók figyelmébe: Legyen világosság!" című remekműveket?
2023. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Pintér László ***** válasza:
85%
Hogy készült ez a felmérés? Én nem is hallottam róla, pedig 28 darab évemmel nem tartom Magamat öregnek.
2023. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%
A Kuruc info a forrás már nincs is több kérdésem. A Fidesz is nem győzi tűzzel vassal bizonygatni, hogy amúgy léteznek a jobboldali konzervatív fiatalok, nem csak misztérium, mint a jeti, miközben a fiatalok nagy része büdös balos libzsi. De ha a kuruc mondja hogy az mhm a legnépszerűbb párt a fiatalok körében, biztos úgy van. 😂😂😂
2023. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
Az MHM szerint a 29 alattiak fele roma, szóval ez egy érdekes ellentmondás. :D
2023. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Kit érdekel? A szélsőjobb 20 éve nem tud hatalomra törni, pedig Torockzai mindent elkövetett ebben a 20 évben. Konkrétan évről-evre csökken a támogatottságuk. Sok Mi Hazánkos örül, hogy bejutottak a Parlamentbe nagy nehezen, holott folyamatosan csökken a szélsőjobb támogatottsága. Hozzáteszem konkrétan 4 indulóból utolsó előttiként épphogy bejutni nem nagy erény főleg úgy, hogy a COVID nagyon sok szavazatot vitt nekik. COVID nélkül még a Kutyapárt is verte volna őket.
2023. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem kérdeztek pl és én rohadtul nem örülnék, ha túró tortáék lennének hatalmon, sőt, egy olyan embert se ismerek aki örülne neki és fiatal (pedig iskolába járok, úgyhogy elég sokat ismerek)
2023. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Hát igen olvasni róla hogy szeretik a fiatalokat

[link]

2023. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!