Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bite Zsoltnak a kirúgott...

Bite Zsoltnak a kirúgott LMBTQ-snak vajon milyen szakképesítése lehet & hol szerezhette?

Figyelt kérdés
Annyit tudni csupán, hogy asszisztens, de eközben rendszeres médiaszakköre is volt az iskolában -.- azaz lehet hogy pedagógus. Vajon tanító vagy tanár lenne? Mit lehet erről tudni vajon?

2023. márc. 1. 12:38
A kérdező szavazást indított:
felsős tanár
alsós tanár
tanító
OKJ asszisztens
érettségizett
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Én úgy tudom, hogy kiderült, hogy kormánypárti szakképesitése lehet és nem LMBTQ.
2023. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedagógiai asszisztens. Ne kezeljünk már titokként olyan dolgot, ami nem az.

Mivel tanárhiány van, így mindenkit beállítanak tanári munkakörre akinek kicsit is köze van a dologhoz. Kántorok énektanárnak, fizikusok fizika vagy matektanárnak.. Egyik sem pedagógus, mégis tanári munkát végez.

Szóval semmi meglepő nincs abban, ha eg ypedagógiai aszisztens szakkört tart. Legalább hallott a pedagógiáról, ellentétben a kántorral meg a fizikussal:D


Továbbra sem lehet mást mondani erre az egészre, minthogy ha a kormány végre elkezdené komolyan venni az oktatás helyzetét és elkezdene tenni is valamit, hogy jobb legyen, akkor elkerülhetőek lennének az ilyen esetek. De most csak azt szorgalmazzák, hog yminél több selejt kerüljön az oktatási rendszerbe...

2023. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Mármint a fideszes ügynökre gondolsz, aki LMBTQ-s szerepet játszott?
2023. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom ennyire érdeklődő vagy a lebukott mi hazánkossal is ugye?

Meg a fideszessel is?

[link]

Na vagy ez tetszik neked?

2023. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Engem tanított. Alapvetően mindig kedves volt, és szimpatikus is. Úszásra, kirándulásokra kísért minket. Tartott média szakkört is, elég jól fotózott illetve jó videókat vágott össze... A hideg kiráz tőle hogy kisgyermekként a közelében voltam és még kedveltem is..

21/L

2023. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Illetve a kérdésre a válasz, ped. asszisztens volt. Órákat nem tartott, csak felügyelt, ha tanárhiány volt, illetve amiket fentebb említettem. Az iskolában, pedig nem ő volt a leggázabb tanár... :(
2023. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

És nem is abban az iskolában volt az állítólagos gyerek, de amúgy minden szava hazugság, kivéve, hogy iskolai dolgozó volt.

Annyit hazudott, mint Orbán. Ebben is hasonlítanak. Orbány ügynöke volt, hogy lejárassa a tanárokat, az LMBTQ-t, terelje a figyelmet ezer más fontosabb dologról.

2023. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
5-os bezzeg Kaleta mellett lettél volna mi?
2023. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Mi a f@sz. A Vajda péter énekzenei általános és sport iskolában volt ped.asszisztens. Én oda 2008-2016ig jártam. Ismételten elmondom hogy kedveltem mint embert, és a hideg kiráz attól amit tett. Én nem ilyen embernek gondoltam. Viszont SZÁMOMRA voltak nála rosszabb tanáraim is. Mondjuk a 8. osztályos lányokra ráhajtó idős tesitanár. Vagy a családos apa fizika tanár aki abban reménykedett hogy "villantok" neki. De persze gondolom ez "átlagos". És lehet "lepontozni" de nekem semmi bajom sincs az lmbtq tagokkal. Nekem az óriási nagy korkülönbséggel van problémám. Szerintem nem normális az, hogy egy kb 40 éves ember egy 15 évesre ráhajt, mert ez nekem a pedofília határát súrolja. És nem, Kaleta mellett sem lettem volna. Mint ahogy semmilyen pedofil mellett, bár így is volt hozzájuk szerencsém.
2023. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!