Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mossa össze a kormány/fi...

Miért mossa össze a kormány/fidesz/m1 az lmbq-t a pedofíliával?

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 20:25
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
86%
6. Érdekes, hogy mondjuk sokkal több férfi erőszakol meg kislányokat, mint fiúkat....
2023. márc. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
11%
Én úgy tudom, hogy az elnevezésükben LMBTQP is az van a P a p*filiát jelenti.
2023. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
82%
#12 a p-t a nemzethy "jóboldalyak", trumpisták aggatják rá.
2023. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
72%
12. Nincs olyan, hogy LMBTQP
2023. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
8%

Az LMBTQ aktivisták az Államokban már odáig mennek el,hogy kisfiúkat visznek felnőtteknek szánt LMBTQ klubokba.Ezt a jelenséget minek kellene nevezni?

Nem a Fidesz mossa össze az LMBTQ-t a pedofilokkal hanem csupán nevén nevezi a dolgot.

2023. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
86%

15. Érdekelne, hogy milyen füvet szívsz, amitől ekkora baromságokat hordasz össze. Nem nekem kell, izé, a haverom kérdezi, vagy mi.

A pedofília az egy káros dolog, a homoszexualitás pedig nem. Az előbbivel ártasz valakinek, az utóbbival nem.



Nézz pár statisztikát, hogy mennyivel több a heterok által elkövetett kiskorúak ellen irányuló szexuális bűncselekmény, mint a melegek által elkövetett.

2023. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
11%

16.

Engem pedig az érdekelne miért szimpatizálsz a pedofilokkal vagy esetleg te

magad is pedofil vagy és ezért nem zavar ha kiskorúakat visznek felnőtteknek szóló klubokba az LMBTQ tagok?

2023. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
89%

#12

Ha jól tudom azt a P betűt mindig a jobboldaliak teszik hozzá.

2023. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
76%

17 nem, egyáltalán nem szimpatizálok semmiféle szexuális zaklatással kapcsolatba hozható személlyel. Nem vagyok még túl hosszú ideje nagykorú, szóval jogilag nem igazán lehetek pedofil mert az ugye az, amikor egy kisgyerekért van oda egy olyan ember, aki a kisebbiknek akár az apja is lehetne.



Hozz legalább egy olyan teljes mértékben hiteles forrást, amely igazolja, hogy Magyarországon ez egy létező dolog. Jaj, hogy nem tudsz? Csak úgy érzed, hogy mindenkéooen kell írnod valami hülyeséget? Így már mindent értek.

2023. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
9%
Mert az is.
2023. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!