Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mossa össze a kormány/fi...

Miért mossa össze a kormány/fidesz/m1 az lmbq-t a pedofíliával?

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 20:25
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%
Mert ellenséget gyárt, hogy a sok megvezetett jobbernek legyen kire acsarognia, addig se az ország elkefélt helyzetével kelljen foglalkozni. Ezt csinálja a Fidesz 13 éve.
2023. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
13%

Azért, mert az LMBTQ soha nem határolódott el nyiltan, és konkrétan a pedofíliától. Ha ezt megtették volna, akkor a kormánynak nem lenne lehetősége az egybemosásra, nem találnának itt fogást.

Van sok LMBTQ ember, akik saját nevükben elítéli a pedofíliát, és elhatárolódik. Mivel az LMBTQ, mint mozgalom ezt nem teszi meg, ezért ezek az emberek sokszor jutnak arra az elhatározásra, hogy magát az LMBTQ mozgalomtól is elhatárolódnak, és különutasok lesznek.

Én ahhoz hasonlítanám a folyamatot, mint az Istenhívők es az egyház kapcsolata. Van, aki támogatja az egyházat, es van, aki vallásos ugyan, de az egyházat mégsem támogatja, mert az egyházzal nem ért egyet, magával a vallással igen. A kettő nem zárja ki egymást.

Így egy LMBTQ ember is simán mondhatja, hogy ő mondjuk lezbikus, de nem támogatja az LMBTQ mozgalmat. Van ilyen sok.

2023. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert nem fogják fel, hogy az ilyen aberrált pszichopaták, mint a Bite Zsolt, nem reprezentatív példák. Viszont a baloldaliak is ugyanúgy összemossák a pedofíliát a papokkal, ami szintén nem reprezentatív.
2023. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki tudja, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz. Ahogy az előttem válaszoló írta. Ezzel akarják a sok mocskot eltakarni. Nagyon nem értem a magyar embereket, ennyire még senki sem vett bennünket hülyére. Azt hiszik mindenki mindent elhisz, persze az ábra ezt mutatja. Ennyi bárgyú ember nincs sehol a világon. Mindenki panaszkodik, de újra és újra megválasztja ezt a bandát. Ők meg röhögnek, hogy mi milyen hülyék vagyunk. Hát erről szól a mese. Én már idős vagyok, nem bízom semmilyen változásba, de remélem az unokáimnak azért még lesz normális országa!
2023. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
83%
Propaganda, a sok 80 IQ-s fidesz szavazónak ilyen vezényszavak kellenek mint az igás baromnak.
2023. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
4%

Nem kell semmit semmivel összemosni.

Egy uzi mindenre képes.!

2023. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
16%
5: amúgy az megvan, hogy vannak olyan Mensa-tagok, akik szintén Fidesz szavazók? Na itt hogy jön ki a matek? :)
2023. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
77%
Mert hangzatos, s így van amin az emberek csámcsogjanak.
2023. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
79%

#7 úgy jön ki, hogy az egész IQ dolog egy humbuk. Ha valaki nézett már tesztet akkor láthatja hogy gyakorlatilag memória teszt és semmi más.


Így a menza maximum az iskolában ér valamit ;)

2023. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
89%
Tipikus diktatórikus propaganda. Járasd le az "ellenséget". Jelenleg az ellenzéket, tanárokat. A Fidesznyik úgyis bekajálja.
2023. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!