Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kőröshegyi völgyhíd valóban...

A Kőröshegyi völgyhíd valóban Gyurcsány jelképe?

Figyelt kérdés
Kőröshegyi völgyhídról mondja a kormány,hogy az a Gyurcsány kormány jelképe és felesleges. Valóban az lenne?

2023. márc. 4. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Miért lenne felesleges? Rengeteg autó megy át rajta, tök szuper látképet ad..


A felesleges inkább a kisvasút. 😄

2023. márc. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, hogy manapság sokat foglalkozna ezzel a kormány, de tény az, hogy nagy viták voltak annak idején a nyomvonalról, és ha máshol ment volna az autópálya, nem kellett volna ennyi pénzt kiadni erre hídra.
2023. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Több jutott volna a kisvasutra
2023. márc. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem felesleges.
2023. márc. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem felesleges. Persze meg lehetett volna oldani kicsit nagyobb földmunkával és híd nélkül, de akkor nagyon mászni kellene az autóknak hegynek felfelé.
2023. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Németországban ennél sokkal nagyobb emelkedőn is mennek autópályák, de azért indokolható és még mindig indokoltabb mint a szántóföldek alá épített M6, amely építésénél munkások haltak meg mert löszfalba ugye nem építünk alagutat. De legalábbis felelőtlenül és szakszerűtlenül nem
2023. márc. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Persze, amit Gyurcsányék csináltak az nyílván felesleges, de lényeg hogy a felcsúti kisvasútnak, meg focistadionoknak k**va sok értelme van.
2023. márc. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ezt akartam írni én is, az M6 alagutak azok valóban feleslegesek voltak, az egyik legalábbis. Pláne mikor be is szakadt az építésnél nemhogy elhordták volna a földet, építettek egy alagutat és vissza hordták rá a "hegyet".
2023. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
A Viktorék biztos sajnálják a sok betont, kellene belőle még egy-két MTK stadion nekik:D
2023. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Hasonló véleményt én is hallottam már a Köröshegyi völgyhídról, csak kicsit másképp: "A Gyurcsány-korszak monumentális emlékműve". Kicsit kiegészítve: műszaki csúcsteljesítmény, csak felesleges.
2023. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!