Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj az MKKP-val?

Mi a baj az MKKP-val?

Figyelt kérdés

Szerintem egyértelműen a leghitelesebb párt a mai felhozatalban. A sok felújítási és segítségnyújtási program bizonyítja a szervezőképességüket és rátermettségüket is.

Ami pedig a legfontosabb: Pont az van meg bennük, ami a többi pártban már régen nincs: őszinteség! Őszintén bevallják az összes állami pénzt, amit elköltöttek. Őszintén bemutatják mi megy a romlott közgyűlésekben és bizottságokban. Őszintén vállalják a vélt vagy valós hibáikat, mint a marihuánafogyasztás. Egy nyitott könyv az egész párt mindenki számára. Én boldogan szavaztam eddig is rájuk és ezután is boldogan fogok, mert bennük nem csalódtam az évek alatt egyszer sem!



2023. márc. 4. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Kovács Gergely saját bevallása szerint nem tudja, hogyan kéne összerakni egy költségvetést például. Akkor mit csinálnának kormányon? Megkérnék a kisebb ellenzéki pártokat, hogy rakják össze nekik?
2023. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy normalis valasztadi rendszerunk lenke akkor nem lenne baj veluk, de jelenleg gyoztes kompenzacio es 5 szazalekos bejutasi kuszob van, ami miatt nem erdemes kis partra szavazni.


Ez nagyon nem idealis, de vagy a jatek szabalyai szerint jatszol vagy mindenkepp vesztesz.


Epp ennek a rendszernek a megteremtojet kellett volna most levaltani es ezert volt szukseges az osszefogas (es lenne most is).


De ezt a magyar tarsadalok sose fogja megerteni, mert a tobbseg keptelen a logikus gondolkozasra.

2023. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hypno ***** válasza:
83%

#1


Egy őszinte ember.

Orbán és Semjén sem tudja, de ők azt hazudják hogy igen.


Varga Mihály meg biztosan tudja, csak azt nem értem, hogy ha tudja, miért nem csinálja.

2023. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy van.
2023. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is szimpik, DE...

Nem tudom elképzelni, hogyan tudnák elkormányozni az országot. Bizonyos részeit a rendszernek még talán-talán, de egy egészségügyet vagy oktatásrendszert nem bíznék rájuk. Ahhoz egyszerűen kevés az a tudás és kommunikációszint, amit jelenleg megütnek. Persze a jövőben még fejlődhetnek, de egyelőre nekem még nem mutattak annyit, ami miatt rájuk tenném az X-et.

2023. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%

"Kovács Gergely saját bevallása szerint nem tudja, hogyan kéne összerakni egy költségvetést például. Akkor mit csinálnának kormányon?"


Ő legalább bevallja. A fidesz sem tudja soha tartani azt, amit "összerak", meg az ún. baloldal sem volt erre képes. Tehát ha baj van velük, akkor maximum az, hogy túl őszinték, túl sokszor van igazuk.

2023. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5

Oké. Értem az érveidet. Pár kérdésem azért lenne:

1. Milyen tudást kéne megszerezniük? Vannak köztük orvosok és tanárok szép számmal. Mi az a plusz tudás, amit meg kéne konkrétan szerezniük?

2. Nem értem mi a probléma a kommunikációjukkal. A szavazópolgárok felé teljesen nyitottak. A honlapjukon minden fent van, további kérdésre válaszolnak facebookon.

A sajtóval pedig pontosan olyan szintet ütnek meg, amilyet megérdemelnek.

Fejtsd ki kérlek, mert szerintem te is bele esel abba a kategóriába, amibe a legtöbb választópolgár: A politikusokat az átlag társadalmi réteg felé emelik, mint egy különleges "übermensch" réteget. Ők is pontosan ugyan olyan emberek, mint mi. És el kell hinnünk, hogy mi átlagemberek is képesek vagyunk dönteni a sorsunkról. Nem kell hozzá 24/7 öltönyben feszengeni.

2023. márc. 4. 11:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok... Itt nem feltétlen az egyes tagok tudására gondoltam külön-külön (tudom hogy vannak igazán kéozett emberek is közöttük), hanem úgy összességében az egész párt tudására együttvéve. De a tudás alatt értem pl. a kapcsolatkialakítást is akár a többi párttal, akár külföldi pártokkal, szervezetekkel.

A kommunikációjukkal nekem személy szerint a túlzott lazaság a bajom. Értem én, hogy ez sokaknak tetszik (nekem is többnyire), de egy bizonyos idő/szint után elkezd visszásan hatni. Tudom, hogy a háttérben komoly szervezést és tevékenységeket hajtanak végre, de ezt ahogy közlik a szavazók felé néha visszásan jön le számomra. Plusz hiányolom a jövőre való kitekintést náluk, azt hiszem túl keveset foglalkoznak azzal, hogy mondjuk mit akarnak csinálni a következő 3-5 évben, vagy akár később.

Nagyjából így tudnám összefoglalni, hogy mi a bajom velük. Persze, ez így nem teljes, de nem is igazán lehet megfogalmazni azt, amilyen meglátás kialakul egy párt iránt valakiben.

Röviden: szimpik, bírom őket, de számomra még nem érték el azt az "érettségi" szintet, amellyel szívesen látnám őket egy ország élén.

2023. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!