Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Annának igaza van...

Donáth Annának igaza van abban, hogy a cigányság "a nemzet szerves része, amelynek történelmére és kultúrájára büszkék lehetünk"?

Figyelt kérdés
Én személy szerint a nem kifejezetten érzem a nemzet szerves részének őket, főleg úgy, hogy görcsbe szoul a gyomrom, ha egy többfős cigány galeri jön szembe, és ezzel nem vagyok egyedül. Történelmük tény, hogy van (hogy milyen, más kérdés), kultúrával szintén nem találkoztam nagyon a Kelet-Magyarországi nyomortelepeken. Ha valaki azzal jönne, hogy de hát ezt teszi a szegénység, akkor miért van az, hogy a földjeiket nem művelik,, házaikat nem tartják rendben, szemétben élnek és segélyből, örökbeadási meg minden egyéb csalásból - minden megy, csak a hasznos, termelő munka nem?

2023. márc. 4. 14:17
A kérdező szavazást indított:
Igaza van Annának, büszkék lehetünk a cigányságra
Nincs igaza Annának sajnos
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Csak annyit szeretnék elmondani a kérdésedre, hogy az, te mit gondolsz a hazai cigányságról a te szar iskoláddal, a ki nem szarja le kategória.
2023. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Annácska még nem találkozott a valósággal. Sebaj, csak idő kérdése!
2023. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

"nem kifejezetten érzem a nemzet szerves részének őket"


Ettől a tény még tény marad, hogy lassan minden második megszületett gyerek Magyarországon roma.

A Fidesz féle termékenységi javulás mögött is a roma nők születési statisztikái vannak leginkább.


Tehát vagy csinál valamit az állam, hogy ezek az emberek a nemzet szerves részei legyenek, vagy homokba dugja a fejét, és várja, hogy mi lesz itt 20-30-40 év múlva.

2023. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1: az én szar iskolám egy alapszakos és egy mesterszakos diplomát adott nekem. A skatulyás, sztereotíp, primitív gondolkodásmódod viszont a te iskoláidról nem vetít túl sok jót előre.
2023. márc. 4. 14:48
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Én a jobboldaliakat nem érzem a nemzet szerves részének, de ettől még el kell fogadni, hogy ők is magyarok. Ez nem kívánság műsor.
2023. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Az hogy a cigányok mennyire hazsnos részei a társadalomnak azon lehet vitatkozni, de sajnos az az igazság hogy a cigányok itt élnek már vagy 6-700 éve igy természetesen része a magyar társadalomnak.


Nem fotelhitlerkedni kéne, hanem megtenni mindent hogy minnél nagyobb arányban váljanak a cigányok hasznos állampolgárokká!



A fotelhitlereknek meg ha meglátnak 2-3 cigányt az utcán összeszarják magukat, csak itt nagy a pofájuk

Ha szerintük ki kell írtani őket akkor mé nem kezdik el ha ekkora nagy az egojuk egy névtelen internetes oldalon???

2023. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Csitri Donáth Annára gondolsz?🤭😅
2023. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Ez valami vicc?



Milyen történelemre és kultúrára büszke?

A cigányoknak van olyan???😂😂😂

2023. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Kétféle ember van: aki ismeri a cigányokat és aki szereti őket. Nekem az a véleményem, hogy nem a nemzet részei, mint ahogy a kullancs se a kutya része, ami belemegy a nyakába, és szívja a vérét. De amúgy tökmindegy, mert szinte az összes párt nagy cigánybarát, szóval ennek az országnak reszeltek.
2023. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9: jó hasonlat.
2023. márc. 4. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!