Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Annának igaza van...

Donáth Annának igaza van abban, hogy a cigányság "a nemzet szerves része, amelynek történelmére és kultúrájára büszkék lehetünk"?

Figyelt kérdés
Én személy szerint a nem kifejezetten érzem a nemzet szerves részének őket, főleg úgy, hogy görcsbe szoul a gyomrom, ha egy többfős cigány galeri jön szembe, és ezzel nem vagyok egyedül. Történelmük tény, hogy van (hogy milyen, más kérdés), kultúrával szintén nem találkoztam nagyon a Kelet-Magyarországi nyomortelepeken. Ha valaki azzal jönne, hogy de hát ezt teszi a szegénység, akkor miért van az, hogy a földjeiket nem művelik,, házaikat nem tartják rendben, szemétben élnek és segélyből, örökbeadási meg minden egyéb csalásból - minden megy, csak a hasznos, termelő munka nem?

2023. márc. 4. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
Részei a magyar társadalomnak, de én egyáltalán nem vagyok büszke rájuk. Nem mondom, vannak köztük is rendes emberek, de ha általánosságban nézzük a munkamoráljuk nem túl acélos és a lakókörnyezetükben eléggé lepusztul minden.
2023. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Én nem nagyon lennék büszke a Donáld Annácska-félék helyében. Főleg ha köztük laknának.
2023. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!