Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vármegye és országbérlettel...

A vármegye és országbérlettel kapcsolatban megvalósítható-e az alábbi árképzés, fejlesztések illetve biztonsági intézkedések?

Figyelt kérdés
Ha valaki csak 2 megyében akar csak járni az országban és a két megye egymás mellett van, akkor minek vegyen országbérletet? Arányosan növekedhetne az ár, megyénként 9 450 Ft-tól 18 900 Ft-ig. Van 19 megye és a főváros. Összesen 20 terület. Rendben van, hogy nem használjuk ki, meg minek, de ki tudja nem-e lesz-e országjáró utas? A legnagyobb probléma az lesz, hogy nem fogják tudni a vásárlók, melyik város melyik megyébe tartozik. Ezt a pénztárosnak meg kell tudnia mondani, de nem fejből bemagolnia (persze az sem rossz dolog, ha tudja), hanem a szoftvernek ki kell tudnia írni. Melyik város melyik megyében van illetve melyik megyében milyen városok vannak? Ez lesz lefejlesztve? Minden vonat ajtaja nyomógombbal nyílik? Gondolni kell azokra a közlekedőkre, akik először használják a vonatot. Mi van, ha le akar szállni a vonatról, de nem tudja kinyitni az ajtót és nincs ott senki? Hová fogja vinni? Hogy megy vissza? Mekkora a büntetés? Csak ezért jobban fejleszteni az autópályás közlekedést benzinnel a környezet illetve a kötött pályás közlekedés rovására felelőtlenség. Nagyjából összefoglaltam a legsúlyosabb megoldandó feladatokat.

2023. márc. 5. 08:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
15 évesen kezdtem el annó vonatozni vidéken, akkor még szinte csak kar volt a vagonok ajtaján. Nem kell hozzá túl nagy fantázia, hogy valaki kinyissa vele az ajtót, nekem se mutatta meg senki, mégis rájöttem. De a fogyatékosok kedvéért még ott volt egy nyíl is, ami mutatta merre fordítsd a kart, ha ki akarod nyitni.
2023. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!