Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, erről a...

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek, erről a viselkedesről? (főleg politikusok lenézése)

Figyelt kérdés
Arra gondolok. Pl Orbán, Gyurcsány de Vonánál is volt ilyen. Semmibe nézik őket. Pl mikor Vona kiment Erdélybe, Azt mondták az ottaniak, még a disznóól takarítás se bíznak rá.de 1 millió ember raszavazotz. De Orbánra is írták, még a Józsi bácsi is jobb lenne. Szerintem ez nem igaz, ők profi politikusok, rengeteg hibájuk van, de mégis csak jobban értenek hozzá, mint egy átlagember. Pl én tanultam Közgazdaságtan és politológiát is, de az komoly dolog pl napi szinten törvényt hozni, szerepelni vezetni egy orszagot, szerintem sokan nem bírnak vagy rosszul csinálnak. Miért nem ismerjük el a szakmajukat a rengeteg hiba ellenére is. Vagy ők is lenézik az átlagember és fordítva is? Csak kíváncsi lennék az okára.

#Társadalmi viselkedes
2023. márc. 5. 18:13
 1/5 DK-s ***** válasza:
83%

Ami azonnal arcul csapott az okfejtésedben: "napi szinten törvényt hozni"


Egy demokráciában nem szokás naponta variálni a törvényeket.

2023. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ők sem veszik emberszámba az átlagembert kivéve persze 4 évente,és ezt az arroganciát visszakapják kőkeményen.Nem kell sajnálni őket nem érdemlik meg.
2023. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Talán ha nem az lenne róluk az ember első gondolata, hogy lopnak/csalnak/hazudnak, akkor lehetne ez másképpen is.
2023. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő csak összefogja a csapatot, olyan mint a focistáknál vagy bármilyen csapatsporban a nevét nem tudom, de ő mond meg mindent a játékosok meg végrahajtják. Az ökölvívás is ilyen, nem ő dönti el mit és hogyan boxol, "csak" próbálja végrehajtani.


Ezzel az orbán rendszerrel pont az a baj, hogy a saját fejük után meg, és nem hallgatja meg a szakembereket. Kinevezett maga mellé bológató jánosokat, akit minden kívánságát teljesítik, vagy lemondanak.

2023. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A politikusok értünk vannak. Rúgni, ütni, verni kell őket, különben nem végzik jól a munkájukat!
2023. márc. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!