Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi lehet abból az igaz,...

Mennyi lehet abból az igaz, hogy 2021 februárjában Orbán nyitni akart (Covid), de Müller Cecília nagyon nehezen, de lebeszélte róla?

Figyelt kérdés
És így is megroppant a magyar EÜ a 3. hullám alatt. :/

2023. márc. 6. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Semmi. Müller Csilike azt csinálja amit orbán parancsba ad neki.
2023. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen kizárt. Elvben még fordítva igaz lehetne, Csak Cili nem tudja mi az hogy nyitni, Viktor meg, hogy mi az, lebeszélni.
2023. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Cecília csak egy eszköz volt, aki minden nap bemondta az elrettentő lottószámokat, hogy legyen mire fogni a rendeleti kormányzást.
2023. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Mindenesetre jól besz@ratták az országot.


Mostanság is a légzésemet figyelem.

2023. márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmiféle 3. hullám vagy covid.Még mindig csak a fejetekben él ez az egész agybaj kitaláció.
2023. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
4,max. a naivokat lehetett átverni.
2023. márc. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Igen nyitni akart, de az EÜ szakértők verték az asztalt, és több vezető orvos azzal fenyegetőzött, hogy nyilvánosságra hozzák a kórházakban uralkodó állapotokat. Ezért dobták be a konzultációt a nyitásról, hogy azzal is tudják húzni az időt. Csak közben nagyobb lett a baj, és már nem volt nyitás párti a társadalom, így el tudták húzni a teljes nyitást júniusig vagy meddig.


Rossz belegondolni, hogy mi lett volna. Márciusban több ismerősöm is meghalt ettől a sz@rtól.

2023. márc. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6


(4 voltam)


Én amúgy nem oltattam magam, kaptam is a lecseszést a főnökségtől. És egy idő után tényleg kezdtem elhinni ezt az agyrémet.

2023. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!