Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért maradt el a reprivatizáció?

Miért maradt el a reprivatizáció?

Figyelt kérdés
A reprivatizáció az államosított magántulajdon, vagyontárgy visszaadása korábbi tulajdonosának. A privatizációt (rabló) szerintem nem kell bemutatni. A rendszerváltákor azzal pattintották le a lopott vagyon eredeti tulajdonosának való visszaadását, hogy nincs realitása (szómágia), erre a rendszerváltó Csehország megcsinálta, és full jól sült el. A magyar állam miért akar megölni minket? Vissza akarom kapni a földjeimet a tolvaj magyar államtól! A magát nemzetinek mondó Fidesz kormány, hogy tekintheti jogilag (pl. most az Esterházy kincsek kapcsán) legitimnek az államosítást? Ha valaki régen lopott akkor inkább ne beszéljünk róla, tehát lopok vagy rablok, és sokáig nem tehet semmit akit megrablok, akkor nem kell visszaadnom, jól értem? Volt egyáltalán rendszerváltás, ezek alapján? Szabályosan azt akarják, hogy emigráljunk, különben elpusztítanak.

2023. márc. 6. 16:45
 1/2 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem ezt már kénytelen leszel elengedni.
2023. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért? Csehországban is megcsinálták. "Szerintem ezt már kénytelen leszel elengedni." ez egy akkora tompító komcsi érv, (nem te, az érved), nem leszek kénytelen, mert nem engedem el. Ez a "régen volt, ez van" a legnagyobb lepattintó duma volt, (KAMU DUMA, HESEGETÉS) amit a rendszerváltáskor és utána is nyomnak, mikor nem akarják rendbe tenni a dolgokat, de érzik, hogy nincs igazuk, kb emiatt is lett Magyarország köztársaság. Vagy tudod mit, elengedem, de akkor inkább az egész országot, és friss jól képzett diplomásként, nem leszek többet magyar, amúgy sem akarják, hogy az legyek. Alig várom, hogy a gyerekeim, ha lesznek, mind példás hazafi amerikaiak legyenek :)
2023. márc. 10. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!