Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy Jakab Péter már...

Most hogy Jakab Péter már nincs a pártban, sikerülhet a Jobbiknak kicsicskulni a DK alól?

Figyelt kérdés

2023. márc. 6. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A jobbik halott párt. A Mi Hazánk elvitte a szavazói nagy részét, a maradék pedig Gyurcsány miatt már nem szavazna rá.


A jobbik csak úgy maradt volna fent ha kimarad az összefosásból.

Persze utólag már én is okos vagyok..

2023. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2023. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
A lyóbik a történelem szemétdombjára fog kerülni. Már mindegy nekik.
2023. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Már azt is szégyenlem, hogy 2018-ig oda szavaztam.


Nagyon gáz mi lett belőlük. Ezt nem lehet csak úgy visszacsinálni.

2023. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

2022. május 2-án, az új országgyűlés alakuló ülésén 10-en voltak a Jobbik képviselőcsoportjában.

Ma, 10 hónap és 4 nap elteltével, 8 főből áll a képviselőcsoportjuk. Úgy, hogy nincs hiányzó; teljes, 199 fős az országgyűlés.


(2022. május 2.: Balassa Péter, Bencze János, Dr. Brenner Koloman, Jakab Péter, Dr. Lukács László György, Sas Zoltán, Szabó Hajnalka, Varga Ferenc, Végh Noémi, Z. Kárpát Dániel.

2023. március 6.: Ander Balázs, Balassa Péter, Bencze János, Dr. Brenner Koloman, Dudás Róbert, Dr. Lukács László György, Sas Zoltán, Z. Kárpát Dániel.)

2023. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!