Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan fiatal, aki annak drukkol, hogy újra orosz megszállás alá kerüljünk, és visszaálljon a Szovjetunió és a kommunizmus?

Figyelt kérdés

Igazságtalan, hasztalan, tétova, buta és limonádé életnek tartom a Nyugati liberálkapitalizmust, főleg hogy mi csak Nyugat gyarmata vagyunk, olcsó munkaerővel, de ugyanolyan árakkal mint Nyugaton, és ugyanolyan magas elvárásokkal, amit így lehetetlen teljesítenünk. Minden egyes öreg aki a kommunizmusban élt egy emberként állítják, kivétel nélkül, hogy az mennyivel jobb világ volt.

Most itt ez az orosz-ukrán háború, ami egy új reményt ad a visszaállásra, mivel Putyin nem csak a Szovjetuniót, de a NATO vonalát is vissza akarja tolni az 1997 előttire, tehát minket is megszállnának, fennhatóság alá kerítenének orosz győzelem esetén.

Ez az orosz győzelem nem holnap és talán nem is a közeljövőben fog elkövetkezni, hanem kb. 5 év múlva. A háború egy éve tart és a Nyugat már fárad, az USA is már egyre inkább csak anyagi veszteséget lát az ukránok támogatásában, egyre többször felteszik a kérdést, minek csinálják? Valóban megér ez nekik annyit? Az oroszok viszont sosem adják fel, ezt Putyin is és az orosz ellenzék is megmondta. A történelem során Oroszországot senkinek sem sikerült legyőznie vagy megtörnie, Napóleontól kezdve Hitlerig, mind Oroszországban szenvedték el a végső bukásukat kiváltó vereséget. Iszonyúan szívós nép az orosz. Nem precíz, nem hatékony, nem a legerősebb, de iszonyúan szívós, állhatatos, legyőzhetetlen.

Most kialakult ez az állóháború, amit még jelenleg finanszíroz a Nyugat (a mi pénzünkből is többek között). De kérdés hogy meddig? Nyugat nélkül Ukrajna heteken belül elesne, és utána elkezdenének egyezkedni a NATO-val, hogy melyik Kelet-Európai országokat adjuk oda, hogy béke legyen?

Esélyes, hogy mi közte leszünk, mivel nálunk az idők végezetéig 2/3-os Fidesz-KDNP kormányzás lesz, amelyik erősen Nyugat ellenes és erősen Kelet orientált. A kínai aksigyár csak a kezdet, akárcsak a Fudan a kínai vasút stb. Egyértelműen a Nyugati ipart fel akarjuk váltani Keletire. Ez egy hosszú folyamat, de mondom, ilyen 5 éves távlatban akár valóra válhat hogy visszaáll a Szovjetunió és mi újra a csatlósaik leszünk, kommunisták.

Más is várja már fiatalként, hogy ez a rend visszaálljon Mo.-n? Újra a romantikus kommunizmus, gulyáskommunizmus legyen a tőkehajhász, LMBTQ-s, hanyatló Nyugat helyett? Más is szurkol az oroszoknak emiatt?


2023. márc. 7. 11:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, én is ilyen vagyok
Nem, én Nyugatnak szurkolok, és Ukrajnának
35 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Xd, inkább figyelj a tanárra....🤣🤣
2023. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Mit szívtál?
2023. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem mondták hogy Xanaxra nem jó az Unicum?
2023. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszem, hogy sokan gondolják így.
2023. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Én nem szeretném azt sem.
2023. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Persze, sajna akadnak ilyen értetlen és tudatlan emberek, akik hülyeségeket képzelnek.
2023. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
A Nyugat tény, hogy nem szent, de hidd el, hogy jobb oda tartozni.
2023. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
Kérj szülinapodra egy repjegyet Phenjanba és letelepedési engedélyt, problem solved. Élvezheted az édes kommunizmust naphosszat orrba-szájba.
2023. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Szerencsére kevés ilyen hülye van.
2023. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

Nyugat és Kelet hibáit, ideológiáit nézve… ezerszer egy liberalizmus, mint egy despotizmus…


Remélhetőleg míg ti a kommunizmus vasfüggönyét építitek addig már rég az USAban leszek és hallgatom a

Wind of Change dalt…


[link]

2023. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!