Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végre megoldódik a gyermekfelü...

Végre megoldódik a gyermekfelügyelet az iskolákban?

Figyelt kérdés

[link]

Legalább szombaton is mehetnek iskolába, addig se kell vigyázni rájuk otthon a szülőknek. A pedagógusok meg végre dolgozni fognak este 6-ig!


2023. márc. 7. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Egyre több tanár megy el, ezáltal több ember…


Maradnak majd a Fidesz csemetéi akik Fidelitasban páváskodnak, majd mennek Minszkbe meg Moszkvába cserediák programba…

2023. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, ha kecskére bízzák a káposztát (Pintér).
2023. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked az miért okoz orgazmust, hogy a pedagógusok dolgoznak este 6-ig?
2023. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Olyan édes amikor ezek a "tanulni hülye voltam" fideszfecopók arra verik ha másnak szar. Gondolom ez életed sikerélménye, ha már semmi másra nem vagy jó kedves kérdező.
2023. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel majd azt érik el, hogy aki eddig a tanári pályán gondolkodott, annak is elmegy tőle a maradék kedve.
2023. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

a tanárok eddig is dolgoztak,sőt tovább mint 6-ig.

sokszor késő estig is eltart a munkájuk.

dolgozat javítás,órákra való felkészülés, az óra anyagának összeállítása, adminisztrációk stb stb.

csak a tudatlan gondolja azt,hogy a tanárok munkajának vége,mikor kicsengetnek az utolsó óráról

2023. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt hittem átmegy az irónia. Hónapok óta ez folyik a csapból, hogy a pedagógusok nem dolgoznak, nincs, aki vigyázzon a gyerekekre, stb. Most ez megoldódni látszik. Engem végtelen szomorúsággal tölt el ez a tervezet. (Több, mint 30 évig tanítottam.) Abba nem tudom, ezek a kedves szülők belegondoltak-e, hogy nem csak a tanárokat érinti majd az új rendszer, hanem a gyerekek lesznek még jobban túlterhelve. Mert a tanárok elmennek, elhagyják a pályát, de a gyerekek maradnak a rendszerben...
2023. márc. 7. 15:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem marad más, mint a munkabeszüntetés. Remélem, minden tanár megérti végre.
2023. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A tanítási napok száma továbbra is 180.

Kérdés, hogy milyen hatékony lesz egy június 30-ai matekóra...

Mintha online lenne megtartva.

2023. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden újabb agyament ötlet a gyerekeket szopatja. Igaz, hogy most látszólag az a cél, hogy a kormány még jobban kib'sszon a tanárokkal, mert miért is ne tennék, de végső soron mindig a diákok járnak a legrosszabbul. Már most is extrém mértékben túl vannak terhelve, csak az hiányzik nekik, hogy szombaton vagy július közepén (a jó kis 40 fokos, klimatizálatlan épületekben) is bent kelljen rohadniuk. Ebben a formában már tényleg csak gyerekmegőrzőként funkcionálnak az iskolák, oktatási tevékenységre az egész rendszer alkalmatlanná vált.
2023. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!