Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is arra számít, hogy...

Más is arra számít, hogy nemsokára CSOK-osok fogják telesírni az ellenzéki médiát azzal, hogy nem jött össze a gyerek, elváltak, és jaj, mennyi pénzt kell most visszafizetni?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem hogy ugyanolyan balhé lesz belőle, mint a devizahitelből. Persze pénzügyi tudatosság helyett tanítsunk hittant...

2023. márc. 9. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is, ez nagyon is reálisan várható lesz. Aztán persze a "szingli horda" meg szépen segélyezze majd ki őket, szokás szerint...
2023. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem baj, szopjanak csak, én is szopok gyerektelenként.
2023. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Én sem őket sajnálom, csak a gyerekeiket, hogy ilyen idióták adtak nekik életet.
2023. márc. 9. 12:17
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Én alapból nem venném fel a csokkot.. bármi közbe jön és életed végéig el is vagy adósodva. És igen, biztos lesznek botrányok belőle. Főleg hogy sokan csak pénz miatt csinálnak gyereket a csok miatt...
2023. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Én felvettem a CSOK-ot és meg is születtek a vállalt gyerekek. Nem a CSOK-kal van a probléma, hanem a hülye emberekkel, ugyanúgy, mint a devizahitelnél.
2023. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3.

Ha a gyerekeiket sajnálod, ergo megszülettek, nem kell visszafizetni, értelmetlen a kérdésed

2023. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De igen, ha nem született meg annyi amennyire felvették
2023. márc. 9. 13:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen hülye értelmetlen a kérdés.
2023. márc. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondd, kérdező, téged miért foglalkoztat ennyire ez a kérdés?

Nem lehet gyereked, vagy lehetne, csak nem akarsz, de a zsé azért kellene?

Tényleg tök értelmetlen kérdés, hagymázas fantáziálás.

2023. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Az ellenzéki média már most tele van azzal, hogy milyen embertelen rendszer ez, mert "csak a gazdagok" kapnak támogatást, meg hogy takarodjatok a méhemből.


Milyen f*szság ez? Nem kell gyerek, ne vegyed fel a csokot, aztán annyi. Nem kötelező.

2023. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!