Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még olyan jobboldali, aki...

Van még olyan jobboldali, aki nem hisz a háttérhatalomban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 10. 09:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
0%

#50

Pont fordítva.

Az ilyen konteósok kijelentenek valami ordas hülyeséget és aki nem hiszi el, azt agymosottnak nevezik.

Szóval van egy titkos hatalom ami egyszerre parancsol bidennek, putyinnak, kimdzsongunnak, a kínai kormánynak, és az összes ország vezetésénék? :D

Hát ha szerinted ebben van realitás, akkor ne igyál többet kannásbort rivotrilra... :D

2023. márc. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
100%

51


"Pont fordítva.


Az ilyen konteósok kijelentenek valami ordas hülyeséget és aki nem hiszi el, azt agymosottnak nevezik."


Te reagálsz igy!

Személyeskedve hülyézed azt aki mást gondol!



"Szóval van egy titkos hatalom ami egyszerre parancsol bidennek, putyinnak, kimdzsongunnak, a kínai kormánynak, és az összes ország vezetésénék? :D"


Nem olvastam itt ilyet hogy az összes országnak parancsolnának.

Ezt Te tetted hozzá hogy relativizáld a tőled eltérő véleményt.

Én azt gondolom hogy a nyugati rész,Európa.Amerika,Ausztrália az övek, és igyeksznek tovább terjeszteni a befolyásukat.

Ennek a következményét látjuk épp Ukrajnában is.

Hívhatjuk pénzhatalmi elitnek is, ahogy fentebb írták.


"Hát ha szerinted ebben van realitás, akkor ne igyál többet kannásbort rivotrilra... :D"


Egy olyan következtetésen nevetsz ,és megint primitíven személyeskedve ,ami a Tiéd,nem másé!:D

2023. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
51es.Tényleg igazuk volt az előttem hozzászólóknak, te tényleg nagyon buta vagy, vagy csak nagyon naív.Több oldalt tudnék írni róluk, de úgyse olvasnád el.A lényeg, hogy ezek bankárdinasztiák szinte minden felett befolyást szereztek az utóbbi 150évben, de csak szépen apránként, viszont így mára a politikában ,médiában is akkora befolyásuk van,hogy mindent megtehetnek.Az usa mindenkori elnökét babként rángatják, kivétel volt Kennedy(tudjuk hogy járt)es Trump.A neten volt egy kiszivárgott hangfelvétel, azóta sajnos törölték, hogy Obama vitatkozik az egyik cia tisztviselővel, hogy ő nem akar fegyveres konfliktust a közelkeleten, erre letoroklja a cia-s, hogy ezt nem te mondod meg, azt teszed amit mi mondunk neked.Tehat ennyit a mindenkori amerikai elnök önállóságáról.2001,szept.11 is belső cia, hadművelet volt, mivel több bankár nem ment be dolgozni aznap, a 8as irodaház úgy is magába roskadt, hogy találat se érte es wtc is becsapódás ellen lett tervezett volt, sose szabadott volna szabadesesben összedőlnie, csak ha kirobbantanak, par szintett alatta,amit a tanúk is alátámasztanak, épp ezert a hatóságokat oda se engedték vizsgálni a romokat és nagyon gyorsan összetakarítottak mindent.(most ne gyere nekem a hivatalos állasponttal,mert azt mindenki tudja kiknek a szakertői voltak)Nem mondom, hogy Bush tudott volna erről, mert a cia, csak a relevansabb dolgokat osztja meg az elnökkel....stb.A háttérhatalom, nem uralja még szerencsére az egesz világot,most az orosz és a kína megtörésén faradoznak.A háttérhatalom,vagy szabadkőművesek,vagy illuminati, mindegy hogy hívjuk őket csak az usa-t és általa nyugat europat, vagyis a kilóra megvett liberális vezető politikusokat uralják, de nekünk ez épp elég sajnálatos..Mivel európa nagyon konzervatív es nemzetileg öntudatos a sok kis nemzet miatt, akiknet így nehezebb irányítani, ezert európai egyesült államok létrehozásán fáradoznak ami az őslakosság kevert fajúvá változtatasán alapszik, ezert is kezdék el a migransok importalasat afrikaból es a közeljeletről, őket pedig kecsegtetve mesés élet lehetőségével europában.(kalergi terv)Tudod en több ilyen migráns nyilatkozatát hallottam, ők mesélték, hogy egy ismeretlen támogató, többször töltötte fel a mobiljukat, vagy utaltak pénzt a számlaszamukra hogy fizetni tudják a költségeket, többszáz ilyen eldobàlt igazolóoapírt találtak mar a szerb határnál is.Vagy a mi kedves ellenzékünk titkos támogatói is pont ugyanezek a nonprofit szervezetek.Szerencsére Orbánnal mint a liberális fertő élharcosával nem bírnak pedig nagyon felturbózták a hazai ellenzéket.A mai ukrán háborúba most nem megyek bele, de innen már vilagosnak kell lennie előtted is, miert olyan fontos sakkbabu ukrajna az usa,akartam mondani az illuminati kezében...
2023. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
0%

#53

Igen, ezek azok a téveszmék amik a konteók alapjai.

Hibás következtetések, ferdítések.

2023. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
0%

#52

"Személyeskedve hülyézed azt aki mást gondol!"

Ezzel semmi gind nincs.

A gond ott kezdődik, amikor ezt tényként közli és mindenkit lehülyéz, aki nem hiszi el.


"Nem olvastam itt ilyet hogy az összes országnak parancsolnának."

Pedig a háttérhatalmos konteósok pont ezt állítják.


"Én azt gondolom hogy a nyugati rész,Európa.Amerika,Ausztrália az övek, és igyeksznek tovább terjeszteni a befolyásukat."

Jól írod.

Gondolod.

De ettől még nem lesz igaz.


A háttérhatalmat lehetségesnek tartó idiótákat pont úgy kiröhögik a normális emberek mint a laposföldeseket, az oltáselleneseket, a kemtrélistákat, az 5G-től rettegőket, stb...

2023. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
A háttérhatalom létezése nem illúzió vagy kitaláció, hanem tény. 1930as évekig nem is voltak háttérhatalom, akkor még nyilvánosan ténykedtek ezek a bankárdinasztiák és szóltak bele az akkori politikába és majd csak majd később vonultak a színfalak mögé, mert a lakosság nem igazán szimpatizált velük angliában.Aki olvasott már a témában annak nem is lehet ez kérdés, aki meg csak puffogtatja a hülyeségeit, hogy nincs és kész, mert én azt mondom és mindenki más hülye hozzászólásokat meg nem kell komolyan se venni, nemhogy reagálni rá.
2023. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

55

"Jól írod.


Gondolod.


De ettől még nem lesz igaz."


És Te?

Te is csak gondolod hogy hozzánk képest mérhetetlen lehetőségekkel rendelkezők, nem alakítják a háttérből világpolitikát.

Mennyivel van neked inkább igazad, mint annak aki az ellenkezőjét állítja?

2023. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

#57

Nem én állítottam valamit hanem az, aki szerint létezik háttérhatalom.

Nekem meg jogom van kételkedni.

Szóval feltételezéseken alapul az egész hülyeség.

Innentől nem szabad komolyan venni...

2023. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
58. De ha kételkedsz az oké, mindenki ösztönösen ezt teszi egy új dolog megismerésekor.Akkor miért nem olvasol utána a témának mint mi itt oly sokan.Nagyon komoly emberek foglalkoztak és foglalkoznak a témával a mai napig és hitelt érdemlően bizonyítva, megmagyarázva a dolgokat.Ha csak egyszer is megnéztél volna egy ilyen előadást nem ragaszkodnál a hamis igazodhoz.
2023. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

58


Amikor azt állítod hogy más véleménye hülyeség ,akkor Te is állítasz valamit, amit még inkább nem tudsz alátámasztani.

Én Pl azt mondom ogy a migrásnválsáég közepén,az a Soros(tudom már unalmas a neve)aki konkrétan hisz a nyitott határok politikájában-eszméjében ,nem véletlneül járt Breüsszelben,ls nem véletlenül fogadta barátjaként az akkori Európa Bizottság elnöke:Jean-Claude Juncker

https://www.youtube.com/watch?v=_FKSC7pbu70&ab_channel=H%C3%..

Valahogy Soros sem csak a milliárdjait számolta...

És akkor még az általa létrehozott iskolák,mádia támogatsára kis em tértem.

Teljesen egyértelműan tesz azért hogy a saját világképét a világra eröltesse.

Ezzel szemben Te,azokra kik ezekben összefüggést látnak, azt mondod hülyék!

Mit mondják,baromi komoly érveid vannak!:D

2023. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!