Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, támogatjátok,...

Fideszesek, támogatjátok, hogy a magyar jogszabályokból kerüljön ki a haza fegyverrel való védésére való kötelezettség? Hogy itthon ne fordulhasson elő, ami Ukrajnában, hogy a fasiszta Zelenszkij az utcáról fogdossa össze az embereket.

Figyelt kérdés
2023. márc. 10. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Kikerül, vagy sem, amint Mo. belesodródik a háborúba és elkezdik behívni az embereket, én már léptem is le.
2023. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon háborús helyzetben nem lesz sorozás, önkéntes lesz a bevonulás. Aki mást mond az háborúpárti baloldali. Megmondták a Patriótán!
2023. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

"Kikerül, vagy sem, amint Mo. belesodródik a háborúba és elkezdik behívni az embereket, én már léptem is le."

Minden magyar baloldali liberális ezt csinálná, mint te. Nektek ez nem a hazátok, nem tartoztok ide. Petőfi, Kossuth szemében senkik lennétek.

2023. márc. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 árokpart ***** válasza:
92%
3-as Te is mennél amíg nem kell menni, csak otthon a meleg lakásból, jóllakottan, családi körben internetezgetve kell véleményt mondani addig könnyű ám. Ösztönösen menekülnél vagy mennél az utcára spontán tüntetni hidd el nekem.
2023. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

#3

Ahaaa... okos vagy, ezt már tisztán mutatja, hogy zéró IQ-val nyomod, hogy "baloldi meg liberális, meg bla bla..."

Tudod nekem van saját életem. Én nem utálom se az ukránokat, se az oroszokat, sem a nyugat európaikat, ez max. a te zavart elmédben létezik. Akkor meg mit bújkáljak a lövészárokban és lőjjem ott szerencsétleneket, csak azért, hogy néhány milliárdos még több hasznot húzzon a háborúból, és még gusztustalanabbul gazdagabb legyen. De te nehogy gondolkozz, fuss egyből háborúzni, közben puszild meg Kossuth, meg Petőfi képét, hülyegyerek!

2023. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

#3 Petőfi egy erősen baloldali figura volt ("Mikor majd a bőség kosarából mind egyformán vehet")


Egy ilyen célért én is az életemet adnám. Azért, hogy Orbán kriptofasiszta rendszerét védjem, és aztán hallgathassam, hogy egy hazaáruló degenrált zsidó vagyok, azért nem.

2023. márc. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Ez minden ország alkotmányában benne van. Jelen pillanatban pedig erősíteni kell a honvédelmet, nem gyengíteni.
2023. márc. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Sem jobb, sem baloldali nem vagyok, sem FideSS-es.


Mivel nincs civil fegyvertartás és viselés engedve, innentől tőlem senki ne várja el, hogy fegyverrel harcoljak.


Ha lenne civil fegyvertartás/viselés, akkor egy helyi milícához csatlakozva, a lakóhelyemet védve, simán lőném a külföldit, hobbi szinten.

2023. márc. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Na, ez a legrosszabb, ilyenkor kiképzés van, kapsz fegyvert, és szervezetten kell ellenállni, nem "hobbi szinten".
2023. márc. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Történelem. Már a középkortól vannak feljegyzések, hogy a seregek nem a szervezett hadseregektől féltek, hanem a milíciáktól. Ahol nincs szabály, nincs egyenruha, nincs országos irányítás. Amikor besétálsz katonaként egy faluba, és nem tudhatod, hogy 400 méterről lőnek fejbe, vagy felrobbantja magát melletted egy 70 éves néni, vagy elvágja a torkod éjszaka a prosti, vagy belépve egy utcába, 30 ablakból dobják rátok a gránátokat.
2023. márc. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!