Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért reagált ennyire negatíva...

Miért reagált ennyire negatívan a Mi Hazánk párt arra a tényre, hogy Novák Katalin találkozott személyesen LMBTQ jogi képviselőkkel?

Figyelt kérdés

A Mi Hazánk képviselője, Dúró Dóra úgy fogta föl Novák Katalin személyes látogatását LMBTQ jogi képviselőkkel, mintha ez valami óriási probléma, bűn lenne. Alig hittem a fülemnek. Itt van a videó róla:


https://www.youtube.com/watch?v=d4S8kmRbtrQ


Szeretném megkérdezni, mi a problémája ezzel? Mit érdeli őt, hogy Novák Katalin a saját életével mihez kezd és milyen döntéseket hoz? Miért lepődött meg Novák Katalin tettén? Hiszen Novák Katalin maga mondta, hogy ő minden magyar embert képviselni szeretne, még az LMBTQ tagokat is. Mégis mi lett volna a helyes magatartás Dúró Dóra szerint? Nyíltan rekessze ki a társadalom bizonyos tagjait, mondván, ők nem "igazi magyarok"?



2023. márc. 11. 09:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Én csak megkérdezném ezt tőlük személyesen, nem lenne jobb, mint találgatni?
2023. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg érthetetlen, hogy daráló dóra min lepődött meg. szájer óta tudjuk, hogy szinte bárki lehet LGHDTV+-# a fityiszben is.
2023. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Novák Katalin ezzel bűnpártolást követ el.
2023. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Kizárólag Dúró Dóra dönthet arról, hogy ki az igazi mádzsár.
2023. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
6. Forrás?
2023. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

#6

Szerintem komoly devianciára utal az, hogy az elmebeteg novákhoz ment hozzá. :D

2023. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
9. Engem megbüntethetsz, ha 190+ magas, izmos vagy sportos 30-as férfi vagy.
2023. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Én is bűnös kisfiú vagyok, elfenekelhetsz!
2023. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Az a baj, hogy az LMBTQ tagokkal nem lehet érdemi eszmecserét folytatni. Úgy kell őket elképzelni, mint a legdurvább vallásos konzervatívokat, annyi a különbség, hogy nekik az LMBTQ a "vallásuk". Ha egy nagyon vallásos konzervatívval beszélsz, akkor lesznek bőven olyan témák, amikről nem lehet más a véleményed, különben hülyének néznek, kiakadnak rád. Például a család fontosságáról és Isten fontosságáról.

Az LMBTQ tagok ugyanezek, csak a témák mások. Ha te nem tekintesz nőként egy magát férfiből nővé átoperáló transzneműre, akkor transzfób vagy, és kiakadnak rád.


Érzitek a párhuzamot a két csoport között? Az ellentétes oldalon állnak egymáshoz képest, de mégis ugyanolyan gyerekes módon akadnak ki, ha megkérdőjelezed, vagy kritizálni mered azt, amiben ők hisznek. Ez nem liberalizmus, hanem szélsőség. A magyaroknak fogalmuk sincs arról, hogy mi az a liberalizmus és tévesen gondolják azt, hogy az LMBTQ mozgalom liberális eszméket vall. Önmagával szemben az LMBTQ nagyon liberális, de a azokkal a kívülállókkal, akik nem értenek velük 100%-ban egyet, azokat megbélyegzik, kivetik maguk közül ahelyett, hogy elfogadnák, hogy nem lehet mindenkinek ugyanaz a véleménye, mint nekik.


Novák Katalin hiába próbál hízelegni nekik, csak akkor nyerheti el a tetszésüket, ha egyetért minden gondolatukkal, különben egy kívülállóként fogják kezelni és ujjal mutogatnak rá.

2023. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

#13 Pont ti vagytok azok akik kijelentik, hogy a homoszexualitàs bűn, meg bàrmifèle adattal valò alàtàmasztàs nèlkül dobàltok be olyanokat, hogy a melegek 90%-a pedofil, nem azok akik tàmogatjàk ezeket a kisebbsègeket.


Szóval ha valakire a vallàsos gondolkodàs jellemző az a jobboldal. A homoszexualitàs bűnössègèt is a Bibliara alapozzàtok, szóval innentől fogva igen csak nevetsèges a kommented.

2023. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!