Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 444 kordonbontós videója...

A 444 kordonbontós videója alatt miért szidják a kommentelők a rendőröket?

Figyelt kérdés
Ha testi erőszakot alkalmaztak volna, akkor az lenne a baj, hogy diktatúra van.
2023. márc. 14. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Mert ilyen a magyar ember...
2023. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Mikor nem szìdjàk őket?

De ha valamibe èppen tudnak segìteni akkor persze jòk.

2023. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
444 alá jó eséllyel zakkantak kommentelnek.
2023. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Mert a rendőr mindig csak rossz lehet.

Ha nem csinál semmit, csicska, cselekvésképtelen, adó lopó.

Ha cselekszik akkor erőszakos, visszaél a hatalmával és rendőrállam van.


Valamint mindkét esetben fidesz-bérenc (bár ha úgy vesszük minden közalkalmazott az hisz a kormánytól kapják a fizetést)

Nagyon ritka ha valami jót mondanak róluk. Bár volt egy eset ahol kifogtak egy konteóst és azt magyarázta hogy Magyarország egy amerikai cég

Ott kivételesen dícsérték a rendőrök türelmét

2023. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Mert ostobák.
2023. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Valószínűleg azért mert a rendőrök nem nagyon csinálnak hasznosat, csak mérnek, és védik a PÁRTOT, lányokat futtatnak, és árulják a lefoglalt cuccokat, főleg a drogokat.

Próbáljátok ki Hogy ellopnak tőletek valamit, és jelentitek. Le fogják papírozni, majd pár hónap múlva küldenek egy papírt hogy lezárták az ügyet és nem találták meg a tettest sem az ellopott dolgot.

2023. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


Nagyon sok ellenpélda van amikor napok alatt vagy akár már másnap megvan a tettes és a lopott tárgy.

Azért csodát ők sem tudnak tenni mindig.


Ez amúgy eléggé sztereótípikus meglátás a rendőrökről:D


Meg nyílván védik az államot. Benne van a feladatkörben. Bár nagyon nem kell mitől védeni hogy őszinték legyünk. Vagy azt akarod mondani hogy naponta vernek vissza tömegeket a parlamenttől? :P


Amúgy le lehet pontozni nyugodtan mindenkit aki elmondja az igazat, de ha bármi baj lesz, ne hívjatok csúnya fidesz bérenceket akik csak drogot árulnak meg sebességet mérnek


Bár őszintén szólva a sebesség méréssel is csak annak lehet baja aki gyorsan hajt.

2023. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

#7 én nem hallottam ellenpéldát senkitől. És én se tapasztaltam ellenpéldát pedig egy kamera alul lopták el a bringámat elvágva a lakatot.


Nem sztereotipikus meglátás, hanem ex rendőr barátnőm volt, és mesél dolgokat, de egy távolabbi ismerős rendőrnyomozó haver is van, és másoktól is hallottam szépeket.


Ahhoz hogy baja legyen az embernek a sebességméréssel nem kell gyorsan hajtani. Na meg az is egy eléggé rosszul kinéző dolog volt ahogy sírtak az első covid lezárás alatt hogy mennyire nehéz nekik milyen sok dolguk van, na abban az időszakban láttam a legtöbb fák között parkoló rendőrautót, kirakott háromlábúval, szóval arra nagyon sok idejük volt akkoriban láthatóan...

2023. márc. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon szánalmas, ès nevetsèges volt amit ezek a senkik műveltek.
2023. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#9 ennyire? [link]
2023. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!