Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az alábbi kis pártok közül ki...

Az alábbi kis pártok közül ki érdemli meg, hogy elérje az 5%-ot, és bekerüljön az EP-be?

Figyelt kérdés

máj. 18. 10:17
A kérdező szavazást indított:
Momentum
Mi Hazánk
Mindenki Magyarországa Néppárt
LMP
Jobbik
Második Reformkor
MKKP
Megoldás Mozgalom
34 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Csak egyet lehet jelölni, de az MKKP és a Momentum is megérdemli.
máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hypno ***** válasza:
46%
Momentum, LMP, 2RK, MKKP megérdemelné.
máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
A Momentum az egyetlen, amelyikről tudom,hogy csináltak is valamit az EP-ben, illetve vannak elképzeléseik,vízióik az Európai Unióval kapcsolatban.
máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
A hazaárulók Momentum nevű gittegylete semmiképp.
máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Ezek közül remélem kiesik a Momentum nevű HAZAÁRULÓ LILA BANDA, élükön Donáth Annácskával és Csekk Katkával. Undorító nőszemélyek, akik Magyarország ellen dolgoztak az Európai Parlamentben és miattuk tartották vissza a Magyarországnak járó uniós pénzeket! Mindenki vésse ezt az eszébe!! Még a Mi Hazánkot is többre tartom a Momentumnál. A Momentum 1%-ot nem érdemel!!
máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tettem volna fel a kérdést, hogy felsorolom az összes pártot, és hozzászólásban kérem a választ, nem szavazásban, hiszen több is lehet, ha már ez a kérdésed, és nem az, hogy kire szavazunk.

Szerintem ezek közül leginkább a Momentum, de jelzem, hogy nem ez a teljes ellenzéki lista.

Nekem nagy csalódás volt az MKKP jelöltje annak ellenére, hogy civil tevékenysége szimpatikus. De nem tud politikusként működni, politikusok között pedig annak kell lenni. Nem arról beszélek, hogy lopjon, hanem pl. legyen alap dolgokkal tisztában. Főleg ha már szegről-végről ezzel foglalkozik állítólag.

Persze mindenre mondhatja, hogy nem ez a fontos téma, szóval ezzel nem foglalkozik, de akkor minek akar az EP-be menni, ezzel a felkiáltással menjen gurunak Tibetbe.

Vagy mondta volna, hogy mi a fontos téma.

De egy dolgot mondott ötször, hogy létrehozná a Robin Hood-alapot, azt, amit az EU Ukrajnának szán. Vagy a MKKP azon az állásfoglaláson lenne, hogy Ukrajnától vennék el a pénzt? Máshol viszont azt mondják, hogy támogatni kell Ukrajnát.

Amúgy ebből a felhozataltból a DK-MSZP-Párbeszéd, Momentum.

máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Az LMP semmiképpen, még az európai zöldpártból is kicsapták, pedig magukat zöldpártként definiálták, de hát ennyire zöldek.
máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

ma 10:36

"Magyarország ellen dolgoztak az Európai Parlamentben és miattuk tartották vissza a Magyarországnak járó uniós pénzeket!"

Ezzel szemben az az igazság, hogy a Fidesz dolgozik Magyarország ellen. Ők azért dolgoztak, hogy a Fidesz ne tudja EU-s pénzből finanszírozni a maffiáját.


Az az igazság, hogy van néhány megalapozott követelmény, aminek teljesítése után rögtön kapná Magyarország a pénzt, de az Orbán-banda úgy döntött, hogy ezeknek a követelményeknek nem akar megfelelni. Nem akar jogállamiságot, nem akar átláthatóságot.

Orbán miatt nincs EU-s pénz.


Egyébként egészen biztos vagyok abban, hogy nem Donáth Annáék voltak azok, akik hagyták hogy az Orosz állami hackertámadások történjenek, és utána még legjobb barátként bánt velük. Ennyi erővel akár rendszergazdai jogosultságot is adhattak volna Putyinnak minden állami rendszerhez.


És írtam ezeket úgy, hogy baromira nem vagyok momentumos, és nem rájuk fogok szavazni, de utálom, amikor a hazaárulók rajongói hazaárulóznak.

máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
8# Csak az a bajom, hogyha nem jön az uniós pénz, akkor azzal az egyszerű magyar embereket is megszívatják, ezért haragszom a Momentumra. Legfőképp Csekk Katkára, meg ahogy affektál, brühhhh, rémálom az a nő...
máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Az LMP, mert ők foglalkoznak valódi társadalmi ügyekkel, pl. akkugyárak, erdővédelem, szociális dolgozók, otthonápolók, stb.
máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!